Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most komolyan ha 180cm vagyok...

Most komolyan ha 180cm vagyok és 162kg akkor 90kgnak kellene lennem hogy jó legyek? :/ hogy adok le ilyen sokat. Soha nem fog menni!

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 22:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy látom a Kérdezőre nem igaz, hogy "ha nagyon akarod menni fog" Hiszen ennyivel elintézte: sajna nem megy.


És a szokásos duma: ő már mindent kipróbált. Mindenféle csoda diétát, de ő ilyen és kész.


Esetleg próbálj meg rájönni, arra, hogy a fogyókúrák közül egy sem ér semmit. Senki nem fogyott le egyiktől sem hosszú távon (hiszen a kilók visszatérnek a kúrva végeztével).

Beszélj háziorvossal, dietetikussal. Segítenek összeállítani egy étrendet amitől majd beindul a fogyás, és ha már egy részét leadtad akkor el lehet kezdeni mozogni. Persze ha erre nem vagy hajlandó, ill. nem vagy hajlandó betartani az orvosi utasításokat, akkor a hiba nem a világban van, hanem benned!!!

2012. febr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
*akarom mondani: a kúra végeztével. Hogy került bele az a V betű? :D
2012. febr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
az a legnagyobb baj hogy anyám is szarik a fejemre. már bocsánat hogy ezt kell mondanom amióta elváltak ő is vagy 120kg.. (160cm kb..) apám meg max anyagival tud támogatni mert külföldön él. és nem tudok mit tenni, egyedül nem megy.. a nyáron le ment 20kg. szeptembertől máig. vissza tért.. s anyám csak pörkölt pörkölt pörkölt pörkölt.. és nem olajal hane ZSÍR-al.. :( diabetikus a közelben nincs ami a legközelebbi korházban van felénk egy kalapsz@rt sem ér! semmi vizsgálat semmi kezedbe nyom egy sablont és kész.. és van is összeállitott diétám 1200kalóriás de azzal mit kezdjek?? éhen döglöm
2012. febr. 22. 14:43
 14/20 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Ne akarjál 70 kg-t fogyni. Akarjál 10-et, de azt nagyon. Ha az megvan, akkor megint 10-et, és így szépen haladj előre. Mindig csak egy kis lépéssel. És örülj minden kicsi eredménynek, mert az ad erőt a többihez.
2012. febr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
a pörkölttel önmagában nincsen nagy baj, egyed bátran, a tésztát/nokedlit/krumplit amivel eszitek, na azt nem szabad neked enned. Menj el vegyél magadnak jégsalátát meg csinálj néhány főtt tojást, és hidd el ez a kettő együtt finom a pörivel és laktató.
2012. febr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

1200 kalória nagyon kevés. Én 77 kg-osan 1600 kalóriával is fogyok.


[link]


Itt kiszámolhatod a te kalória igényed.

2012. febr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

1. az dietetikus nem diabetikus

2. az összeállított szar amit kapsz étrendnek azt azért adja nagy valószínűséggel, hogy tartsd be

3. ha éhen lehetne bele dögleni valószínűleg nem adná ki a kezei közül

4. életkor, fizikai aktivitás alapján számoljuk ki, hogy hány Kcl-t kell enni egy nap, az 1200 pedig nem rossz (szoptatós anyáknak 1700-ra tervezünk, csak hogy összehasonlíthasd)

5. ha eleve elkönyveled, hogy nem megy, meg baromság, akkor valóban nem is fog menni

2012. febr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Előző vagyok látom sikerül leírnom azért egy orbitális baromságot :) Szóval szoptatós anyás rész kihúzva. Normál 20éves nő tápanyagszükséglete van 1600-2000 között van, de ez elég sok dologtól függ.
2012. febr. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ne számolgass kalóriákat! A lehető legrosszabb amit tehetsz. Nem a kalóriától fogsz fogyni (illetve hosszútávon biztos, hogy nem), hanem a bevitt táplálék mibenlétéből.

Egy nőnek 1,5-2 gramm fehérjére van szüksége kilogrammonként, izommegtartáshoz. NEM SÚLYTARTÁSHOZ. Viszont egy csomó adatra lenne szükségem, hogy valóban használható étrendet tudjak összeállítani.



Ezért is lenne jó ha elmennél orvoshoz, és megnézetnéd a zsír-izom arányod, valamint nincs-e betegséged.

2012. febr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
huh, köszönöm mindenkinek közben léptem és beszéltem egy pesti diatetikusal aki állit nekem személyre szabott étrendet és folyamatosan megfigyelés alatt tart, (2-3 hetente) és az "ütemterv" szerint 1 év alatt 95kg ig lefogyhatok ami a magasságom és egyebekhez mérve tökéletes. még 1x köszönöm szépen mindenkinek:)
2012. febr. 24. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!