Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lenne valaki, aki elolvasná a...

Lenne valaki, aki elolvasná a kérdésem és komolyan segítene?

Figyelt kérdés

167 cm magas vagyok. 22 éves lány. Jelenleg 68 kg. Nagyon zavar, mert egész életemben 55-58 kg voltam. Kb. 1 éve vagyok ilyen súlyos és szörnyen érzem magam. Nem tudok úgy mozogni, ha leülök a hasamon a zsír nyomódik, utálom.


Tegnap beszólt a tesóm, így már nagyon elegem van, elhatároztam,hogy komolyabban veszem a dolgokat, és ahelyett, hogy sírnék, visszaszerzem a régi alakom.


73 kg voltam még télen, de lement 68-ra. Most stagnál.


Segítenétek, hogy hogyan tudnék minnél hatékonyabban fogyni. Pontosabban inkább életmódot változtatni, mert elég az egészségtelen evésből.


Napi szinten futottam 40 percet, most egy ideje nem voltam. (2 hónap)

Ma este ismét elkezdem. Azzal nincs baj, minden nap kimegyek, mert szeretem. Mellette mit tegyek még? Javaslatokat várok. Napi 2-4 liter teát iszok, sajnos még cukorral, mert üresen nem tudom meginni, az édesítőt meg nem ajánlották, mert méreg.


Hatalmas a fenekem, a combom és a hasam. Csak otthoni dolgok érdekelnek, edzőteremre nem futja.


2011. jún. 13. 11:11
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Abban is tudtok segíteni, hogy írtok ételeket. Szeretnék egy egészséges ételekből álló listát készíteni. Eddig mindent ettem, de szeretnék ezen változtatni.


Írhattok alapanyagokat és kész éeteleket egyaránt.


Mire gondolok?


PL tudom, hogy a túró nagyon jó, azt ehetem. Főtt ételből ehetem a főzelékeket.


Ilyenekre gondoltam.


Köszönöm szépen előre is!

2011. jún. 13. 11:17
 2/21 anonim ***** válasza:

1. napi szinten futás

2. diéta

(vagy legalábbis próbálj ne zsíros, hízlaló ételeket enni)

3. ugrálókötél ( napi 15 perc is elég )


így lefogyhatsz, hajrá:)

2011. jún. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
Én a Norbi Update-tel fogytam anno sokat,nem sportoltam,csak betartottam a kódokat(akkor még nem igazán voltak élelmiszerei)!
2011. jún. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Igyál csalánteát. Én is elkedtem még vagy félévvel ezelőtt de olyan borzalmas az íze és a szaga, hogy ahogy ittam úgy öklendeztem.:/ Nem túl bíztatóan hagzik ugye?:D DE! Anyukám ez issza legalább egy féléve és 8 vagy 9 kilótól szabadult meg. Persze emellett ő csak egyszer evett egy nap, ebédelt, de akkor egy rendes adagot. Nem sportolt semmit, úgyhogy szerintem ha te többször eszel keveset és sportolsz is mellette akkor hatásos lesz ez a tea. Le kell forrázni a filtert és minden ízesítés nélkül meginni. Anyukámnak már nem borzasztó annyira, 1-2 hét után hozzászokott. Egyébként meg 250-300 Ft-ba kerül.

Szokták még ajánlani a mályvateát is lefekvés előtt, ennek azt hiszem 400-500 Ft az ára.

Sok sikert!:)

2011. jún. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Ne teát igyál, hanem vizet. Többször egyél keveset. A mozgás igenis kell.

Ja, és ezek a csalánteás meg mályvateás "izék"...hát, annyit róluk, hogy max. kúraszerűen érdemes használni, ami 2 hét, nem pedig folyamatosan. Igencsak veszélyes a hosszútávú fogyasztásuk.

2011. jún. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

"Napi 2-4 liter teát iszok, sajnos még cukorral"

-ezt cseréld le ásványvízre!(4liter sok szerintem!)

csak ettől lemegy 1 kiló!

a cukros italok a legveszélyesebbek - mert csak dől be, nem gondolsz bele. (én megszoktam, hogy zöldteát, kávét üresen iszom, most már így érzem finomabbbnak. előtte 1 kiskanál mézet tettem a teába (kávé meg úgyis üresen finom - próbáld ki - azzal levonni a cukrot - és a mézet folyamatosan csökkenteni)

2011. jún. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Van itthon mályva és csalán teám is. Iszogattam egy időben, de nekem nagyon jó.


A mályvától megy a hasam, eléggé átcsap. A csalántól meg a kb 2. , 3. nap után úgy görcsöl az oldalam, hogy nem mertem inni tovább. Komolyan.


Én natúr fekete teát iszok. Igyam meg üresen? De szörnyű, hányingerem van tőle. Próbáltam, de nem megy. Van édesítő tablettám, de arra meg azt mondják sokan, hogy rákkeltő, én tapasztaltam rossz hatását, de nem merem inni.


Futni fogok ma estétől megint napi 40 percet. Ma még lehet elég a 20, mert elszoktam tőle, de azzal nincs baj. Mp3 a fülbe és nagyon élevezem. Erőssebb vagyok tőle, kevésbé fáradok és lassan , de feszesedek valamennyit tőle.


És miket egyek illetve miket ne?


Pl ha este elmegyek futni 20 óra után, akkor már utánna gondolom ne egyek. De előtte pl egy joghurt vacsoraként belefér, vagy ha túrót eszek, mennyit ehetek 1 alkalommal?


Nekem az adagokkal van írtó nagy bajom.


Főtt ételekből mit javasoltok, ami ehető, egészséges? Én komolyan eldöntöttem, kiiktatok minden zsírosat. Semmi sült krumpli, se pörkölt, pláne nem tésztával. Ha esetleg vendésgségben meg is enném, hogy ne sértsek meg senkit, zöldségekkel teszem majd, vagy savanyúsággal. Mit gondoltok?


Gondolom ezeket kerüljem?:

- zsíros, olajos dolgok

- kenyér, péksütik

- cukrok, édesítők

- üdítők, blti gyümölcslevek

- sertéshús (helyette csirke, hal)


Zöldségekből mi az ami nem puffaszt? Én pl rettenetesen puffadok egy ideje, amióta ilyen dagi vagyok. Egyszeri étkezés után is úgy néz ki a hasam , mint egy duda. :)

2011. jún. 13. 12:21
 8/21 anonim ***** válasza:

[link]

diéták menüpont is van

2011. jún. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

És akkor térjünk át a mozgásra is:


Napi 40 perc kocogás az remek, de tapasztaltam korábban is, hogy sokat azért nem jelent, csak icipicit feszesít.


Mellette hogyan tudom hatékonyan leszedni a sok zsírt a hasamról,a fenekemről, ez a legsúlyosabb, onnan nehezen fogyok, illetve a combjaimról ami szintén makacs.


Ha elkezdek erősíteni, pl kitörések, akkor csak a zsír alatt nő az izom, vagyis, látványra még vastagabb leszek. Tévednék?


Ha mindezt figyelembe veszem és elkezdek normálisan étkezni, kocogni. Szerintetek leadom egy év alatt a 10 kg-ot?

2011. jún. 13. 12:26
 10/21 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a linket, megnézem máris.


Tudjátok milyen rosszul esett, amikor tegnap a tesóm beszólt. Sokszor tette már, de most dúrva volt. Megjegyezte, hogy az ő párja 28 évesen hogy néz ki, én megg 22 évesen 68 kiló vagyok, mint aki 3 gyereet szült. Nagyon szíven ütött.

2011. jún. 13. 12:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!