Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lenne valaki, aki elolvasná a...

Lenne valaki, aki elolvasná a kérdésem és komolyan segítene?

Figyelt kérdés

167 cm magas vagyok. 22 éves lány. Jelenleg 68 kg. Nagyon zavar, mert egész életemben 55-58 kg voltam. Kb. 1 éve vagyok ilyen súlyos és szörnyen érzem magam. Nem tudok úgy mozogni, ha leülök a hasamon a zsír nyomódik, utálom.


Tegnap beszólt a tesóm, így már nagyon elegem van, elhatároztam,hogy komolyabban veszem a dolgokat, és ahelyett, hogy sírnék, visszaszerzem a régi alakom.


73 kg voltam még télen, de lement 68-ra. Most stagnál.


Segítenétek, hogy hogyan tudnék minnél hatékonyabban fogyni. Pontosabban inkább életmódot változtatni, mert elég az egészségtelen evésből.


Napi szinten futottam 40 percet, most egy ideje nem voltam. (2 hónap)

Ma este ismét elkezdem. Azzal nincs baj, minden nap kimegyek, mert szeretem. Mellette mit tegyek még? Javaslatokat várok. Napi 2-4 liter teát iszok, sajnos még cukorral, mert üresen nem tudom meginni, az édesítőt meg nem ajánlották, mert méreg.


Hatalmas a fenekem, a combom és a hasam. Csak otthoni dolgok érdekelnek, edzőteremre nem futja.


2011. jún. 13. 11:11
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Na csináltam egy teát, kipróbálom ismét.


Mindig Picw_ck barackosat iszok. Most csak egy pici citromlevet tettem bele. Erőt veszek magamon és megiszom. A citromlé minden gond nélkül mehet ugye?

2011. jún. 13. 12:34
 12/21 anonim ***** válasza:

ugrálókötéllel 1 óra alatt 1000 kalóriát ellehet égetni

nagyon jó zsírégető, nem hiába írtam le először is:)

de napi 15 perc is jó lehet, aztán majd mindig növeled

2011. jún. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

11:57vagyok.ITAL ügy: a teában cukor ne legyen, (édesítő káros, rossz,egészségtelen)! ha fekete tea: kis citromlé (az amúghy is nagyon jó, citromos víz is)

De próbáld ki a zöldteát: egészségesebb!

és sok a 4 liter... 2-2,5 elég...

és fontos a víz!!!!:

a teából a Ca kicsapódik,

(az a vízkő az edényen ) a forralástól, pedig az kell!!!. Ahol nem tudnak csak hosszan forralt vizet inni, (mert fertőzött) ott Ca-ot szednek, ha nem tudják beszerezni az ásványvizet, Egyiptomban dologzó ismerőseim mondták, különben elromlott a foguk)

2011. jún. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Van ugráló kötelem, ugyanis még ősszel szereztem be. Hallottam, hogy a szívet erősíti.


1 órát folyamatosan? Az kemény. Szerintem a 30 perc feladja majd a leckét eleinte, ugyanis én elég gyorsan tekerem. De hogy mondod, hogy 1000 kalória/óra, az nagyon jó. A futás ehhez piskóta. De azt is csinálom.


Nme lesz túl férfias a láb az ugrálástól?

2011. jún. 13. 12:53
 15/21 anonim ***** válasza:
lehet izmosodik kicsit a lábad, de ha figyelsz arra hogy mit eszel, és rendesen futsz ( ugye az is erősíti ) akkor semmi baj lesz, és menni fognak le a zsírok keményen
2011. jún. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, szerintem, ha elkezded újra a futást, könnyen fogyhatsz. Ha nem bírod megállni, hogy cukrozd a teádat, akkor szerintem igyál inkább vizet. A rostokra is fontos odafigyelni, nekem is nagyon sokat segítettek (gyümölcsökben, zöldségekben, müzlikben, abonett szeletekben van sok). Sok sikert:)
2011. jún. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

De nekem korábban a napi futás sem használt sokat. Bár a farmer gatyóm a combomnál kezdett bővebb lenni kb 2 hónap után.


Mellé hogyan étkezzek? Bevezetem a napi 40 perc futást + 2-szer 20 perc ugrálókötél. Mit egyek reggel, délben és est? Miket szoktatok?

2011. jún. 13. 17:07
 18/21 anonim válasza:

Szia!

Én 21 éves, 159 cm vagyok és 3 hónap alatt 65ről 57 kilóra fogytam.

Általában reggelire egy tojást ettem (pl rántotta formájában) mert lassan emésztődik, laktat így sokáig nem éhezek meg.

Ebédre sokszor párolt zöldséget ettem. A boltban kapni fagyasztott zöldségkeveréket, azt főztem meg kicsi vízzel, esetleg pár virslit belekarikázva és persze ízesítve.

Vacsira zöldség, gyümölcs, szóval valami könnyebb volt nekem.

Én zöld teát ittam magában vagy csipkebogyóval összefőzve, állítólag étvágycsökkentő és gyorsítja az anyagcserét. Minden nap megittam kb fél litert.

Amúgy ha tényleg fogyni akarsz egy a lényeg, tudj mértéket tartani az evésben. Érdemes kis tányérról enni, úgy többnek tűnik a kis adag :)

Én amúgy próbáltam napi 1000-1200 kalóriánál többet nem enni. Ha van hozzá türelmed érdemes számolgatni.


Egyébként most megint el akarok kezdeni kicsit fógyozni, csak így vizsgaidőszakban kicsit lehetetlen :(


Remélem tudtam segíteni és sok sikert!

2011. jún. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Secu ***** válasza:
Ugyanez a problémám, 57 kg-ot nagyon sokáig tartottam,az volt az ideális súlyom,majd tavaly nyáron 10kilót szedtem fel,így 67 vagyok.Máig szenvedek,és nagyon zavar,hogy mindenhol kis hurkák vannak jelen.De sztem még nincs késő változtatni.Szerdán kezdtem el komolyabban a fogyókúrát.Dvdk-re edzek meg számolom a kalóriákat h egy bizonyos mennyiséget ne lépjek túl.Nagyon-nagyon sokat iszom.Ma rászántam magam a futásra,majd könnyes szemmel jöttem haza,mert a tavalyi táv egy negyede sem megy máár!:(:( A súly mellett ez volt a második legnagyobb trauma!!:( Szóóóval,én a fogyásom érdekében csak sportolok és egészségesen,mértékkel eszem.Aztán remélem,hogy lesz eredménye,mert undorítóak a combjaim,amiket már csülköknek nevezek,na meg a csípőm és a hasam!:(:( Sok sikert neked!!!!!!!!:)
2011. jún. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

8 kg/ 3 hónap. Az nagyon jó, és nem is jött vissza?


Ismerős, én is egyetemista vagyok. Nagyon köszi.


Én arra gondoltam, veszek vagy 3 kg csirkemellfilét. Azt felosztom 100-150 grammokra. Minden nap, vagy kétnaponta megfőzök 1-2 adagot belőle, és némi főtt burgonyával, vagy uborkával, paradicsommal megeszem ebédre.


Estére 1-2 főtt tojás, sárgájából max 1, mert utálom az ízét, egy még elmegy. :)Vagy 3-4 evőkanál túró magában vagy némi reszelt citromhéjjal.


Reggeli: tej, joghurt.



Mit szóltok ehhez? Mellette szedek Actival maxot, nehogy valamihez ne jusson hozzá a szervezetem.

2011. jún. 13. 21:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!