Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lenne valaki, aki elolvasná a...

Lenne valaki, aki elolvasná a kérdésem és komolyan segítene?

Figyelt kérdés

167 cm magas vagyok. 22 éves lány. Jelenleg 68 kg. Nagyon zavar, mert egész életemben 55-58 kg voltam. Kb. 1 éve vagyok ilyen súlyos és szörnyen érzem magam. Nem tudok úgy mozogni, ha leülök a hasamon a zsír nyomódik, utálom.


Tegnap beszólt a tesóm, így már nagyon elegem van, elhatároztam,hogy komolyabban veszem a dolgokat, és ahelyett, hogy sírnék, visszaszerzem a régi alakom.


73 kg voltam még télen, de lement 68-ra. Most stagnál.


Segítenétek, hogy hogyan tudnék minnél hatékonyabban fogyni. Pontosabban inkább életmódot változtatni, mert elég az egészségtelen evésből.


Napi szinten futottam 40 percet, most egy ideje nem voltam. (2 hónap)

Ma este ismét elkezdem. Azzal nincs baj, minden nap kimegyek, mert szeretem. Mellette mit tegyek még? Javaslatokat várok. Napi 2-4 liter teát iszok, sajnos még cukorral, mert üresen nem tudom meginni, az édesítőt meg nem ajánlották, mert méreg.


Hatalmas a fenekem, a combom és a hasam. Csak otthoni dolgok érdekelnek, edzőteremre nem futja.


2011. jún. 13. 11:11
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Most 58 vagyok, de a vizsgaidőszakra fogom a +1-et :) nyáron még el akarok jutni 54-ig, elvileg az lenne ideális a magasságomhoz, bár úgy se leszek csontsovány - de nem is akarok :)


Az étrend amit írtál szerintem jó (nem mintha értenék hozzá :) ) bár én a reggelit és a vacsit megcserélném, állítólag jobb, ha kicsit laktatóbb reggelivel indítasz.

2011. jún. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!