Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen dvd t ajánlanátok?

Milyen dvd t ajánlanátok?

Figyelt kérdés

25éves éves vagyok

85kg 158cm

lenne mit leadnom.. főleg comb fenék és hason van sok felesleg..

olyan edző dvd t szeretnék ami nem olyan intenzív, mert ha nagyon erőlködök a megterheléstől fájnak a csontjaim..

olyat szeretnék amitől lassan de biztosan fogyok...

magyar nyelven


2012. febr. 20. 10:44
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és nő vagyok
2012. febr. 20. 10:46
 2/5 anonim ***** válasza:

Kezdj el szobabiciklizni, szigorúan pulzuskontrollal! Minden másnap tekerj le 40-50 percet, a pulzusod 140-150 között legyen.


Mellette - Én azt ajánlom - járj el mellette inkább aerobikozni, vagy zumbázni heti 2-3x, otthon rettenetesen unalmas egyedül, nem fogod bírni. A nejem sem bírta, de zumbázni örömmel jár.

2012. febr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

szia!

köszönöm, de éppen munkanélküli vagyok, azért is szeretnék fogyni hogy nagyobb esélyem legyen állásinterjúkon..

szobabiciklim nincs, fizetés nélkül nem tudok befektetni rá.

bérletre pedig szintén nem szeretnék költeni.


hasznosabb válaszokat várok, a kérdésre vonatkozóan , nem divatsportokat amihez csak pénz kell

2012. febr. 20. 11:37
 4/5 anonim válasza:
Nekem Rubint Réka teljesen bevált,nyílván ne a 90perces Alakreform DVD-vel kezd.Vannak régebbi kiadások pl. Add újra önmagad 1.Azt is kell tudnod ,hogy itt a lényeg az étkezés.Semmi finomított szénhidrát,cukor stb.Fájdalmaid miatt célszerű neked kitapasztalnod,hogy milyen edzésforma lenne a megfelelő pilates,fittness,zumba,kardió, a kardió nagyon fontos!
2012. febr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Helló, az első válaszadó vagyok. Sorry, igen, sajnos a pénz nagy úr. Sok sikert az álláskereséshez.

A zumba igen, nagy divat lett, de ahogy az asszony hogy szokott kinézni, amikor hazajön, úgy tűnik, van haszna is. :D

2012. febr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!