Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék lentebb adni a...

Szeretnék lentebb adni a kilókból Hogyan érjem ezt el?

Figyelt kérdés
Sziasztok Fiu vagyok 18 éves. heti kétszer focizok 18:00-20:30 ig elég intenziv (hiba tudatos). De a testem ehez hozzászokott és nem igazán akar lentebb menni a hasam.Nyáron szoktunk kondizni is de idebent nem tudok megfelelően kondizni.Futni nem szeretek csak a semmibe meg itt nem is igazán lehet sajnos.A mérlegünk nem valami jó de 95-100 között lehetek.Magasságom 168-170 felesleg a hasamon van máshol nem igazán olyan mackós vagyok.Szeretek focizni nagyon amikor van lehetőségem rá teszem is sujzózni is imádok de télen nem tudok seholsem a házban elterelődnek a gondolataim és nem tudok odafigyelni :S
2012. jan. 24. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit eszel egy nap?
2012. jan. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát reggel suliba szendvics vagy péksüti délután mikor mi hus az sok szokott lenni ha van leves azt is reggel 10-11 között szoktam 12-13 között és 4-5-6 között és néha 8 után is.Sok kenyeret és ami van ithon változó ma pl gyümölcsleves
2012. jan. 24. 15:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor első körben tudnám javasolni a kenyér, péksütemények és cukros üdítők elhagyását.
2012. jan. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem ezek után?
2012. jan. 24. 15:46
 5/7 A kérdező kommentje:
Napközben mit csináljak mert sajna sokat ülök a gép előtt és semmivel sem tudom magam lefoglani
2012. jan. 24. 15:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor eddzél minimum egy órát gépezés helyett, naponta. Elmehetsz kocogni, az javít majd a focis állóképességeden is. Ezen felül lehet saját súlyos alapgyakorlatokat csinálni egyre növekvő ismétlésszámmal (fekvő, guggolás, kitörés, lábemelés, húzódzkodás).
2012. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
huzockodni sosem tudtam :S
2012. jan. 24. 16:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!