Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Idővel nézhet még ez ki...

Idővel nézhet még ez ki normálisan?

Figyelt kérdés
Ha 14 évesen 77 kg voltam, és most viszonylag rövid idő alatt (5 hónap alatt) megszabadultam 20kg-tól és most vagyok 14,5 éves. Tele voltam striákkal. Illetve még mindig vannak és egy picit lóg a bőröm meg nagyon kicsit megereszkedtek a melleim, akkor az még idővel változhat?
2012. jan. 23. 20:15
 1/2 anonim válasza:

én is ennyi voltam ennyi évesen, csak én iszonyat lassan adtam le a kilókat. a striák jobbak lettek, csak nagyon közelről látszanak (halványabbak meg nem is olyan szélesek, a melleim meg előtte se voltak nagyok, szóval semmi változást nem látok, de hidd el, rákészültem a nagy fogyásra, a megereszkedett mellekre mindenki a sportot ajánlja, egyik barátnőmnek pl nagyon bejött :)

ráadásul hidd el, hogy 3 év múlva teljesen máshogy fogsz kinézni, mint most, tényleg így van! (tapasztalat :D) szóval ha most nem tetszik valami, az lehet, hogy eltűnik, de mivel nő vagy, teljesen más kezd majd el nem tetszeni :P :D

egyébkén gratulálok a fogyáshoz, bár nekem "kicsit" gyors volt a tempó :) hogy csináltad?

2012. jan. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi...Hát lehet hogy kifogszn evetni,de a 90 napos diétával 15,utánna pedig csak 6 után nem ettem és tornáztam 1 hónap alatt 5 és most az 5.hónapban pedig tartom a súlyom.. :)
2012. jan. 24. 16:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!