Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már 4-5 hónapja próbálok 6-7...

Már 4-5 hónapja próbálok 6-7 kilótól megszabadulni de sehogy nem megy. Segítség. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem túlzás amit leírok. Elkezdtem tornázni, napi 1 kemény órát, amit végig izzadtam(comb, fenék, has) Mellette diétáztam, 3 hónap alatt 1 kilót fogytam összesen. Azt hittem elsírom magam, mert ez miest abbahagytam, 1 hét alatt vissza is jött. Semmit nem karcsúsodtam. Felmérgeltem magam és vettem hozzá fogyókúrás tablettát, amit egyik ismerősöm ajánlott, ő 7 kilót fogyott tőle 1.5 hónap alatt. Hát én 0 kilót és még a szervezetemet is tönkre tette.(legyengültem és kiszáradtam) Most mondjátok meg mit tegyek ha semmi nem segít? Sokat vagyok stresszes és azt hallottam, hogy a stressz is kiválthatja a hízást, persze többen vannak akiknél fogyást eredményez.(sajna nem nálam...) Nagyon el vagyok keseredve így még a tornához sincs kedvem, mert feleslegesen küzködök és szenvedek.
2009. máj. 28. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
el kellene kezdened életmódot váltani és nem a csodadiétákban bízni! google: body builder hu alapisemretek
2009. máj. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%
diéta + rendszeres mozgás. Csodákra képes.
2009. máj. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Én ugyanígy voltam, és én is mérges lettem, de én inkább a 90 napos diétát választottam. Már elkezdtem fogyni, pedig nem tartom be annyira szigorúan, és nem is olyan keveset eszek. Most lehet lepontozni, de nekem ez a diéta másodjára indította be a fogyásomat. Szerintem neked is megér egy próbát.
2009. máj. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Ja, és azt még kihagytam, hogy mellette 2-3 naponta szobabiciklizem 60 percet, előtte meg egész héten futottam, tornáztam, gyalogoltam, szinte fél délelőtt, és egy deka nem ment le. Előző voltam.
2009. máj. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Nemtudom milehet a baj..arrol nem beszéltél hogy pontosan miket eszel. Lehet ottvan a gond hogy több kcal mint amennyit enned kéne.De viszont ha tornákat csináltál a testrészeidre nem aerob edzést ami zsírt égetne..akkor elképzelhető hogy azér nemfogytál..mert izmodostál, karcsúsodtál, és cm-ben ment le rólad. Az izom meg nehezebb mint a zsír. sok aerob edzést csinált..ha elérted a kívánt súlyt akkor pedig jöhet több torna, erősítés. Ha a kajával van baj akor pedig a többszöri kevés kaja a megoldás. és vacsorára persze lightos dolgok.
2009. máj. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Nem kell életmódot váltanom, mivel nem vagyok elpunnyadva, nem hízlaló kajákat eszek egész nap és nem ülök a tv előtt... És elhízva sem vagyok!

Étkezési szokásom: reggelit egyáltalán nem eszek, mert egyáltalán nem tudok magamba nyomni egy morzsát sem, ebédre is csak pár kanál levest meg ami a második fogás(ez általában valami főzelék vagy sült hús). Este pedig egyáltalán nem eszek már.

Az egy óra tornám pedig abból állt, hogy 20 perc step pados "ugrálás", 20 perc hasizom erősítés, és 20 perc farizom erősítés. Sportolni intenzíven meg aerobikozni nem tudok, mert volt egy súlyos térd műtétem és nem erőltethetem. Akkor marad a 90 napos diéta, ezt még nem próbáltam. Köszönöm a válaszokat!

2009. máj. 28. 17:20
 7/9 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: Leírtam, hogy rendszeresen mozogtam majdnem fél évig és diétáztam mellette.
2009. máj. 28. 17:22
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

Szar a diétád, ne haragudj. Azért ment vissza, mivel semmi zsírt sem adtál le, egyszerűen kiürültek a glikogénraktáraid. Fogyókúrás tabletta=népbutítás, akaratgyenge emberek számára.

Először legyél tisztában azzal, hogy a testednek mire van szüksége, mik a tiszta tápanyagok, és akkor kezdd el újra.

Felsorolom: Rizs, zabpehely, csirkemell, tojásfehérje, tonhal, fehérjeporok, lenolaj, olívaolaj, brokkoli, spenót, esetleg kevés alma.

Ha nem változtatsz életmódot, akkor sírhatsz életed végéig, de kövér maradsz és utálni fogod magad.

Én is voltam hasonló helyzetben, de nekem volt akaraterőm is. Neked van?

2009. máj. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nekem van, különben nem fárasztottam volna magam hónapokig feleslegesen a napi tornával a semmiért:P

Nem vagyok kövér egyáltalán, ha így maradok az se baj, csak szeretnék maximális lenni. Köszi a választ! Annyi a baj csak, hogy nem én kezelem a kasszát így nem az lesz a kaja amit én szeretnék sajnos. Ha már önálló keresetem lenne akkor sokkal jobb lenne.

2009. máj. 28. 19:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!