Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így mennyi időt tippeltek...

Így mennyi időt tippeltek nekem a -10 kg-ra?

Figyelt kérdés

Jó estét kívánok Mindenkinek!


Lássuk csak az alapadataimat:


- nő

- 23 éves

- 167 cm

- jelenleg 66 kg


10 kg-ot kell leadnom. A kitartásommal nincs baj, és végre időm is van a mozgásra, aminek hiányában és az ülő munka következtében szedtem fel ezt a pluszt.


Nem eszem kenyeret, nagyon ritkán 1-1 zsömlét.


Amiket gyakran fogyasztok:


- főtt vagy sült csirkemell, vagy szárny, vagy comb. Általában főzöm vagy piritok egy kis hagymát, fokhagymát és rá a husika.

- túró

- natúr joghurt

- répa, brokkoli, karfiol (főzve)

- sok narancs és alma, citrom is néha

- tej (1,5 %-os tej) + zab

- rizs

- savanyúság

- csemege uborka

- levesek

- sok folyadékot iszom, csapvizet, zöld teát édesítővel


Sport:

- esténként, de legrosszabb esetben is hetente 4-5 alkalom futás. Alkalmanként 30 perc.



Gondolkodom azon, hogy bevezetem a tornát is, hogy feszesebb legyek. Szerintetek pluszban a torna sokat segítene?


Mit gondoltok, van így esélyem fogyni, és kb mennyi idő? Nem sietek, egészségesen akarok élni, nem fogyózni, pusztán kíváncsiság. :)


Köszönöm szépen!


2012. jan. 21. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
3 hónap
2012. jan. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én olyan 2-őt tippeltem, hiszen 2 hónap, az 8 hét, ami reális. Heti 0,5-1 kg. Azaz, 8 kg. :)



Köszi, akkor kb jól tippeltem.


Március végéig mennyi mehet így le, olyan 5-6 kg? Fontos, mert felvételim lesz sportból.

2012. jan. 21. 22:50
 3/7 EagleHUN ***** válasza:

Szerintem az önkínzás nélküli tartós és egyben egészséges fogyáshoz kb pont annyi idő kell mint amennyi a fölszedéséhez kellett. Aki hirtelen fogy annak éhezik a szervezete és felkészül arra hogy ha táplálékhoz jut akkor azt elraktározza, így gyorsan vissza is hízható.

Amúgy a testtömeg indexed normális ezen oldal szerint:

[link]

A felsorolt élelmiszerek egészségesek, de inkább a sportra erősíts rá, igaz úgy a tömeged nőni fog viszont a térfogatod csökken, mivel az izmok sűrűbbek a zsíroknál. :)

2012. jan. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. jan. 21. 23:13
 5/7 anonim ***** válasza:
belőtt étrenddel heti 1 kiló zsírt le lehet simán adni. mozgással, még egyszer: belőtt étrenddel, simán.
2012. jan. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
na de azt azt mi idegen emberek honnand tudhatnank h milyen a testszerkezeted illetve a genetikad? neked kell tudni hogy mennyire vagy hajlamos fogyasra illetve hizasra..van aki ket honap alatt csak par kgt fogy de van aki 15kgt is, persze mindez a testsulytol is fugg és h mennyi vuz van mgkotve a szervezetbe
2012. jan. 22. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jobb esetben ezt a 0,5-1kg zsír fogyást próbálja elérni az ember, elvileg ez megy mindenkinek.
2012. jan. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!