Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti nem sajnáljátok magatokra...

Ti nem sajnáljátok magatokra az időt?

Figyelt kérdés
Nekem folyton az jár torna, mozgás közben a fejemben, hogy mi minden mást kellene csinálnom...emiatt aztán gyakran idő előtt abbahagyom, és nekiállok mosni, teregetni, vasalni, főzni, stb...:-( Hogy lehet ezt kiűzni a fejemből?
2011. nov. 4. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem. nekem ez fontosabb, mint a főzés.
2011. nov. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát szerintem sehogy, mert van benne valami.

Mindig csodálkozom, mikor valaki mondja, hogy napi X percet kocog, meg heti nem tudom hányszor konditeremben van, és stb.

Most azt nem is számítva, hogy a konditerem pl. milyen baromi drága, de nekem legalábbis nem lenne ennyi időm magamra... :s

(Ne vegye senki bántásnak, nem annak szánom!)

2011. nov. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

időhiánnyal küszködünk, azért van

De azt kérded, hogy lehet kiűzni a "fejedből"?

Hát úgy, hogy mindig csak arra koncentrálsz, amit épp csinálsz. Ha így teszel, koncentráltan, jobban haladnak a dolgok. Ez fontos 'zen' tanítás: Amikor ülök, ülök, amikor megyek, megyek, amikor eszem, eszem, amikor ...stb. Furcsa? pedig nagyon fontos: koncetrált figyelemmel tenni a dologkat

2011. nov. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sajnálni nem sajnálom, csak egyelőre nem tudom hogyan osszam be, hogy jusson. Most pont bejött napi 1 óra plusz elfoglaltság (utazás) az életembe, azóta nem is voltam edzeni. Még matekozok, hogy hogyan tudnám beszorítani.
2011. nov. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*dolgokat. + Ha félő, hogy így belfeledkezve tényleg lekésel valamiről - állítsd be az órát: cseng, amikor már vége a tornának. De egy idő után már nem kell ez:))
2011. nov. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Én az időt nem sajnálom;

Csak élni szeretnék!

Mert minden, ami volt

Az éjbe hullik szét."

2011. nov. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ki kell.

A mosás, főzés megvár.

Az egészséged viszont nem várja meg, amíg kimosol...


Nem érdemes azért élni, hogy rabszolgaként másokat szolgálj egész nap. Akkor van értelme élni, ha valami neked is jó. Én nem sajnálom magamra az időt. Mindennek megvan a maga ideje: a munkának és a pihenésnek is. A sport a pihenésbe tartozik.

2011. nov. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Antimod ***** válasza:

Én a munkára sajnálom az időt.

A tornával töltött időt vedd befektetésnek: minden ezzel töltött perc kettővel hosszabbítja meg az életedet (vagy az egészségesen töltött éveidet).

2011. nov. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én pont, hogy a mosásra, teregetésre stb. sajnálom az időt. A főzéssel annyira nincs bajom, mivel diétás ételeket készítek és ezáltal is úgy érzem, többet teszek az egészségemért, külsőmért.

Amúgy lehet én gondolom rosszul, de szerintem nem muszáj naponta takarítani meg mosni. Elég heti 1-2 alkalommal. Legalábbis nálunk így szokás. Ha meg nem egyedül laksz, vond be a családodat, párodat is a házi munkába. Ne mindent Te csinálj. Nem vagy cseléd.

2011. nov. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Élvezd Ki Az Életet Mert Nem Tart Örökké.
2011. nov. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!