Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nő létemre 100 kg vagyok....

Nő létemre 100 kg vagyok. Elkeserít, hogy majdnem a súlyom felétől meg kéne szabadulnom, úgyérzem nincs erőm nekifutni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
tudom mit kell tennem,hogy lefogyjak,de az veszi el a 'kedvem',hogy tudom hogy mekkora súlyfeleslegem van,úgyérzem nekifutni sincs értelme..
2012. jan. 20. 18:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
173 cm..
2012. jan. 20. 18:56
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
egyszerűen ne egyél
2012. jan. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

na persze aztán mindenféle gyomorproblémái lesznek. de amugy nem áll messze töle az én tippem.

sokszor egyél keveset.igy összeszükül a gyomrod és már kevesebbet fogsz kivánni.

ok én nem voltam 100.csak 78,de elég szépen leadtam igy 8 kilot. lehet nem mindenkinek válik be de szerintem ez a legkönnyebb változat,mert én ugyanugy ettem csokit, a kedvenc kajáimat és nem nagyon mozogtam...oké fél ora séta tuti volt a munkahelyemig meg vissza,az is számit.

2012. jan. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ja és 50 kilosan már tul sovány lennél erre a magasságra.

én is ilyen magas vagyok és az ideális suly 65 kg lenne kb.

2012. jan. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hellóka, már hogyne lenne értelme. Ajánlom neked a hoxa.hu oldalt, regisztrálj be és olvasgasd el a sok-sok sikertörténetet, és meglátod majd, hogy ezek neked is erőt fognak adni.

Ha javasolhatom még azt, hogy ne két hét alatt akarj megszabadulni a súlyfeleslegedtől. Ennyi súlytól kb egy-másfél év alatt kellene szépen kíméletesen megválni.

Írtad, hogy elméletben tudod mit kell tenned, hát tedd meg! Már csak azért is, mert a súlyod nem fog megállni 100 kg-nál, lesz az még több is, ha nem teszel ellene.

Sok sikert!

2012. jan. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ez nem nagy sulyfelesleg. és aki 200 kilo?

ha meg hirtelen akarsz fogyni akkor lesz rajtad 20 kilo bör ami szépen lifegni fog rajtad ugyhogy tartsd magad a másfél évhez:)

2012. jan. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
0%
Nyárson csöpögtesd ki a zsírt egy bödönbe.
2012. jan. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek.:)

hát azthiszem erőt veszek magamon és megcsinálom..egyébként,senki nem néz 100 kgnak..az egyik jó barátnőmnél méreckedtünk multkor,és teljesen lefagyott hogyg nálam ennyit mutatott a mérleg..aztmonda hogy kb. 80nak nézett,nem is gondolta hogy ennyi vagyok.és ő nem hazudna a szemembe,soha.

és nem az első hogy hasonlót mondtak.:)

ugyhogy nekilátok a diétámnak,és majd írom hogy hogy megy.

2012. jan. 21. 06:25
 9/12 anonim ***** válasza:
nalátod:) én is rájöttem hogy nem a suly számit. volt oylan hogy karcsusodtam egy centit minimum de a mérleg ugyanannyit mutatott. azota nem érdekel a kilo,csak az hogy hogy nézek ki.
2012. jan. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol laksz, és nálatok mennyire elterjedt a "GrandUp" nevezetű fitnesz program. Ha van lehetőséged rá próbáld ki! Elképesztő eredményt lehet vele elérni, én 2 hónapja járok heti 2x és -7 kiló ment le úgy, hogy az étrendemen annyit változtattam, hogy nem ettem nasit.

Hátha neked is beválik, egy próbát megér.

2012. jan. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!