Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok a fogyáshoz...

Mit tanácsoltok a fogyáshoz egy lánynak akinek nincs pénze edzőteremre és külön étrend tartására és most akkor mit vacsizzak?

Figyelt kérdés

Nagyon szegények vagyunk és sok olcsó és hizlaló kaját eszünk. Másra nemigen tellik.


Arra gondoltam,hogy futni fogok. Ez legalább ingyen van. Nem baj ha közbe megállok és futás helyett gyors sétátba váltok át? Sose sportoltam azelött.

Illetve a másik kérdésem tudom h 6 után nem szabad enni,de nemrég értem csak haza munkából. Utoljára reggel fél 9kor ettem. Most már kezdek éhes lenni. De csak krumplit tudok magamnak sütni? Már nincs itthon sajnos. Ha szalvétával jól felszivatom az olajat ehetek azt? vagy akor inkább semmit?


2012. jan. 19. 17:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

próbálj meg olcsóbb ételekből a legjobbat kihzoni

rizs 1kilo 200ft sokáig elég

krumpli 1 kilo 80ft-főve, sütőben sütve jó

tojás 30ft/1db heti 1-2 hátha belefér

káposzta-100ft/kg, paradicsomos káposzta, káposztástészta, káposztás krumplis egytálétel, reszel nyers káposzta salátátnak, káposztaleves

borsó/bab/lencse-főzelék, püré, leves

répa 100ft/kg, nyersen, párolva, zöldséglevesnek

joghurt nagy doboz 450gramm 100-120ft

darálthús 600-700ft ez már húzósabb de reszelt káposztával tepsiben kisütve jó fasírtnak

párizsi nem a legegészségeebb de az olcsóbb fajta 300-400 paprikáskrumpliba, rakottételekbe picit vágni belőle

sóska, spenót, tök mireliten főzeléknek

rakottkáposzta

tésztákba zöldségest ha tudsz enni, normál adag és nem fog hízlalni

2012. jan. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Szia! A legnagyobb gond, hogy nem eszel napközben!! Valahogy meg kellene oldanod. A reggeli nagyon fontos, kb 12 óráig működik az anyagcsere, akkor égeted el a legtöbb zsírt. Délig szinte mindent ehetsz, de utána, csak óvatosan. Gondolom ha nem eszel egész nap semmi estére farkas éhes vagy.

Nekem úgy sikerült 10 hónap alatt lefogynom 18 kg, hogy elhagytam a cukrot, és nagyon kevés kenyeret ettem. Talán ez is segíthet. Mindent ettem, pörköltet, és hasonlókat, és persze este már semmit. Illetve ha nagyon éhes voltam akkor valami kis apróságot.

Szerintem fontos hogy a napközbeni evést bevezesd!


Sajnos a szervezetünk úgy válaszol a kevés ételre hogy tartalékol, és van aki kevés ételtől is hízik, ezért semmi képen nem szabad koplalni!!!


Remélem segített.

Üdv M.

2012. jan. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Tegnap megsütöttem krumplit mert nagyon éhes voltam.

Nem tudom megoldani hogy napközben többször egyek,mert egyszer fél9kor van a kaja szünetem ez 20 perces. Meg van még két 5 perces szünetem,ami arra elég hogy igyak és pisiljek.

Meg hát nem én vásárolok,és nem mondhatom azt anyukámnak hogy most vedd ezt meg azt mer én fogyni szeretnék. Ő meg testvéreim nem akarnak fogyni. Ők jól érzik magukat így,vagy nem tudom.

Nagyon sok krumplit eszünk,főzve sütve,meg sokszor eszünk vajas,vagy zsiros vagy sima kenyeret.Rengeteg tésztát is. Húst általában csak hétvégén eszünk,de akkor se mindig.

nem tudom megmondani mikor ettem utoljára zöldséget.Pedig megenném nagyon. De nem igen tellik rá.


Internetünk is azért van mert a munkahelyen a cafatéria rendszerben internet utalványt is kaptunk. Nekünk csak 1000Ft-ot kell rá fizetni. Bár lehet nem sokáig lesz,már mert most változtak a szabályok ezzel kapcsolatban.


Ahova tudok gyalog járok. Meg most is készülök futni. Köszönöm a válaszokat!

2012. jan. 20. 15:26
 14/16 anonim ***** válasza:

kőkemény edzést is lehet csinálni..

meg nem kell többet enni krumpliból és kenyérből, mint amire szükséged van. hát, ennyit tehetsz.

2012. jan. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Káposzta!! Ha dolgozol, nyugodtan megkérheted anyukád, hogy vegyen azt neked. Kb. 80 Ft egy kiló, nem drágább, mint a krumpli. Ezt akár nyersen is meg lehet enni.

Munka közben amúgy nem tudsz enni egyáltalán? Mit dolgozol? Ez borzasztó lehet. Egyáltalán nem megoldható, hogy pl. elvidd a torzsát és elrágcsáld, miközben dolgozol?

2012. jan. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Most jöttem meg futásból,majdnem 3 km-t futottam. Nem hiszem h nagy teljesítmény,de így h elötte nem mozogtam kicsit büszke vagyok magamra. Borzasztó izomlázam van,most.


Az a baj h anyukám tényleg fillére pontosan kiszámolja h mennyit költhet naponta a boltba,ha nem fér bele a kis káposzta akkor nem. Mondtam már neki h fözzön egy nagy lábos káposztát. Az több napig is elég lenne legalább 2,és spórolna De azt mondta ha azt főz akkor még magának meg tesóméknak kell vmi mást főznie,mert ők nem szeretik.

Sz.ar,hogy nem tudunk jobb kajákat enni,és nem merem mondani se nagyon anyukámnak. Mert így is forintra pontosan számol a boltba h mennyi a napi limit. Rossz ez így.


Nem lehet a termelésbe bevinni kaját,nincs is zsebem amibe be tudnám vinni. Csak a szünetbe tudok enni.

2012. jan. 20. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!