Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok a fogyáshoz...

Mit tanácsoltok a fogyáshoz egy lánynak akinek nincs pénze edzőteremre és külön étrend tartására és most akkor mit vacsizzak?

Figyelt kérdés

Nagyon szegények vagyunk és sok olcsó és hizlaló kaját eszünk. Másra nemigen tellik.


Arra gondoltam,hogy futni fogok. Ez legalább ingyen van. Nem baj ha közbe megállok és futás helyett gyors sétátba váltok át? Sose sportoltam azelött.

Illetve a másik kérdésem tudom h 6 után nem szabad enni,de nemrég értem csak haza munkából. Utoljára reggel fél 9kor ettem. Most már kezdek éhes lenni. De csak krumplit tudok magamnak sütni? Már nincs itthon sajnos. Ha szalvétával jól felszivatom az olajat ehetek azt? vagy akor inkább semmit?


2012. jan. 19. 17:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

azért éhen ne halj. egyél, számold ki, h mennyi kalória, és mozogj mellé, amennyit csak tudsz, így nem fog meglátszani.


tészta helyett egyél rizst, a krumpli sem olyan rossz, de inkább főzd, akkor nem lesz benne zsír.


futás-gyorsgyaloglás. a lényeg, h ne állj meg, ha tudsz, akkor sétálj haza a munkahelyedről, ha nagyon messze van, akkor csak 1-2 megállót.

2012. jan. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

rendszeresebben kéne enned.

ha belefér a napi kalóriaszükségletbe este is megeheted a sültkumplit is .

én is volt,hogy így "diétáztam" ettem mindent amit a többiek,de csak ésszel és sportoltam(vagyis állómunka meg tánc)és fogytam.

2012. jan. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
48%
Akkor elmondom az én példám nálam bevált. 1 hónap alatt majdnem 3 kilót fogytam. este 6 után már ne egyél!! tudom nehéz, én sokáig nem bírtam megállni, de hatásos. járj el futni, csinálj felüléseket eleinte elég 20-30 is. reggelire, ebédre ehetsz többet, vacsorára könnyebb ételeket egyél pl joghurt, gyümölcs. ne egyél sok kenyeret, egyet értek az előttem szólóval inkább rizs, főtt krumpli. ne állj neki koplalni hosszú távon az nem jó, mert lehet visszaszeded a kilókat, inkább sokszor egyél keveset.
2012. jan. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Hát akkor sok sport (a futás jó, ha nem nagyon sok a súlyfelesleged, és idővel egyre jobban fog menni).


Egyél azokból az ételekből kevesebbet, amikre telik, de rendszeresen (napi 5x kis adag lenne jó). És nézz körül a boltokban, mert sokszor ugyanabból a pénzből kijön kevésbé kalóriadús kaja is.


Vacsira meg ne süsd a krumplit, hanem főzd meg, úgy kevésbé hízlal.

2012. jan. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
27%

ez ilyen kifogás gyanús..

edzéshez nem kell pénz, a világ éhenhalói szegényebbek nálad, mert nem tudnak internetezni..

továbbá nem tudom mit nevezel hizlaló ételnek, de nem is érdekel mert ilyenek nincsenek.. ha keveset eszel, fogyni fogsz. oké, ha nincs pénz normális kajára, akkor szép lassan betegséghez is vezethet a fogyás.. de ez olyanokra is áll akiknek amúgy van pénzük, de mondjuk hülyék hozzá hogy normális élelmiszert vegyenek. szóval nem vagy olyan rossz helyzetben.

2012. jan. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Azért leírhatnád, miket szoktatok enni, annyira kíváncsi vagyok.


Neked talán a kalória számlálás lesz a megoldás.

2012. jan. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Amúgy a jó ümögös úristókát már tényleg annak, aki a hat után nem evést propagálja.
2012. jan. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Sült helyett főtt krumplit egyél, a sült krumpliban rengeteg olaj marad akkor is, ha felszívatod.

Készíts előre magadnak kaját, amit viszel magaddal, és napközben megeszed. Így nem kell este későn enni.

Mozgás: súlyfeleslegtől függően óvatosan fuss, ha fájna a térded, bokád, hagyd abba. Viszont tornázni tudsz otthon. A youtubeon vannak nagyon jó tornavideók, keress olyat, ami tetszik és tornázz rá! Ha súlyzókra van szükség, azt két félliteres üveggel pótolhatod, töltsd meg őket valami nehezebb anyaggal, pl. sóval.

Az étrenden kicsit változtass, keresd meg az olcsó, ámde nem hizlaló kajákat. Tipikusan ilyen a káposzta, ráadásul tele van C vitaminnal, szóval alakítsd úgy az étrendetek, hogy legyen benne sok káposztás étel. Csinálj sok levest, azok olcsók, akár a fogyókúrás káposztaleves, de csak mértékkel edd, mert a gyomornak nem tesz jót, de pl. ha akciós a kelkáposzta, akkor a frankfurti leves is jó. Meg a másik nagy kedvenc a vöröshagymakrémleves, olyan receptet keress, ahol nem kell bele tejszín, hanem miután megpároltad a hagymát olajon, ráteszel egy kis lisztet és ezt öntöd fel -> nagyon olcsó. Pirított kenyérkockákkal pedig isteni. És nem hizlal.

Keresd ezeket a lehetőségeket, és menni fog a fogyás.

2012. jan. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"és nem hizlal".

mert a sült csirke az igen... ??

2012. jan. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

Elmebetegek!!!

Erre már nincs jobb szó, ne is haragudjatok. (Várom a lepontozást szerettel, de akkor is elmondom!)


Ha a kérdező fél 9-től nem evett (és gondolom, ma még előtte sem, tehát csak reggelizett), hogy a fenébe lehet olyat mondani, hogy bírja ki, ha nehéz is, vagy hogy egyen főtt krumplit?

Ha nektek ez a fogyókúra, a koplalástól elment az eszetek.


Kérdező, egyél bármit, ami otthon van. Ma mindenképpen.

Egyébként meg lefekvés előtt 2-3 órával lehet enni utoljára, és kell is. Ha nem eszel, több mint 12 órán keresztül koplalsz. Így, hogy nem is ebédeltél és 4-5 körül sem ettél, nálad 24 óra lenne. Ez sem a gyomrodnak, sem az anyagcserédnek nem tesz jó. A 12 óra se.


A futás jó. Muszáj megoldanod, hogy legalább naponta 3-szor egyél, akármilyen is a minősége. Próbáld az adagot fokozatosan csökkenteni, ezzel kevesebb kalóriát viszel be. Ez minden, amit tehetsz sajnos, ha nincs pénzetek.


Menj, és edd meg azt a sült krumplit. :)

Egy átlagos nőnek napi 2000 kalória kell, fogyáshoz kb. 1500-1700. Ha 2 zsemlét ettél reggelire, akkor is van még 1200 kalóriád, ahhoz meg elég sok sült krumplit kell megenni.

Más kérdés, hogy nem igazán egészséges, de a kalóriadeficit még így is meglesz. Jó étvágyat!

2012. jan. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!