Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha csak zöldséget, gyümölcsöt...

Ha csak zöldséget, gyümölcsöt és rizst eszek,2x egy héten járok tornázni az mennyit segit a fogyásban?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
A rizst cseréld sovány húsra, csirkére vagy halra és már okés.
2012. jan. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

vegetárius?

az alulméretezett fehérje fogyasztás kijelenthetjük, hogy nehezíti az egészséges zsír leadást.

2012. jan. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam ilyeneket, de őszintén ezt nem lehet kibírni, 1 hete viszont normális életmódváltásba kezdtem, nem szenvedek és már látszik az eredmény. Többet iszom (víz, 100%-os gyümilé), kevesebbet eszem, és többet mozgok. Hidd el hatásosabb, és ráadásul nem ilyen salátát eszem hanem ugyan azokat, édesszájú vagyok, kakaóscsiga minden, csak nem eszem halálra magam mint előtte :)
2012. jan. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Vegetariánus vagyok. Én is szeretem az édességet nagyon, csak sajnos nem engedhetem meg magamnak, keveset eszek belőle és most már azon gondolkozom, hogy megvonom magamtól.

Én nem szenvedek, ha ilyeneket kell ennem... egy időre le akarok mondani a sajtról, sültkrumpliról, jogurtokról stb.

2012. jan. 15. 20:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Hülye vagy már bocs. Eleve ott, hogy vegetáriánusként nem vagy tisztában, mennyire fontos a fehérjeszükségleted pótolni. Másodszor ott, hogy elmondják neked egyél fehérjét, és te még mindíg ott tartasz, hogy nem baj, ha lemondasz a sajtról meg ilyesmi. Mondjál! Sok sikert a betegségekhez!
2012. jan. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha joghurtot eszel, ami mondjuk nem a legjobb kaja, mindegy.. akkor holnap el tudsz menni egy tápkieg boltba, és venni egy fehérje kiegészítőt.

ennyi, meg lesz oldva a nagy fehérje probléma.

2012. jan. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!