Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez nagyon durva?

Ez nagyon durva?

Figyelt kérdés
Megettem egy közepes tepsi rakott káposztát. Ezen kívül csak 2 almát ettem egész nap, de úgy érzem magam, mint egy lufi.. 178 cm vagyok és 58 kg (pihenőnapom volt, így nem mozogtam sokat)
2012. jan. 13. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem durva. Én is eszek ennyit. (168, 54) Az is ér, ha nem fizikailag mozogsz, hanem az agyad kattog. Nem tudom, hogy nézel ki, nem látom az arányaidat, de ilyen számokkal simán ehetsz ennyit. Sőt.

Csak jó volna, tényleg, ha rendezettebbek lennének az étkezéseid. Három-négy étkezés naponta, de az öt kisebb adag még jobb.

A lufi-érzés meg azért van, mert egyszerre nyomtad be (hm?) a kaját; és a káposzta felfúvódást okoz. Ha nagyon rossz, vegyél be Espumisan gyöngyöt.

2012. jan. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha fogyózol, igen. Nem feltétlenül a kalória miatt (fogalmam sincs, mennyi), de szinte minden szabályt felrúgsz. Hol az 5 étkezés, hol vannak a tápanyagok, hol van itt egyensúly?


Ez nekem úgy tűnik, hogy csak akkor eszel mikor már nagyon éhes vagy, de akkor falsz. Nem jó, még ha kalóriaszint alatt maradsz is. Rendezettebb étrend kéne, ha tartós eredményt akarsz.

2012. jan. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
azért érzed magad úgy, mint egy lufi, mert a kápiszta felfúj, ne aggódj, fing formájában távozni fog a nagyja, de ez nem a normális teltségérzet kategória... viszont emellék a 2 alma nagyon kevés, igen messze van az egészségestől, halál mindegy, hogy mennyi kalóriát eszel egy nap, ha egy szuszra nyomod magadba az egészet. nyilván mindenkivel előfordul, hogy néha-néha telezabálja magát, de ezt nem evéssel hülyeség kompenzálni, kivéve ha tényleg nagyon nem kívánod, de mondjuk előtte reggelizhettél volna normálisan (lehet, hogy akkor eleve nem ettél volna belőle ennyit) és remélem ez nem a vacsorád volt...
2012. jan. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!