Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mondanátok nagyon durva,...

Mondanátok nagyon durva, motiváló szövegeket, hogy ne adjam fel a fogyókúrát? Minél durvább, annál jobb!

Figyelt kérdés

170 cm, 70 kg, 15/L

Kb. 3 hónap alatt feljött rám +10 kg, ezt szeretném leadni. Nagyon örülnék most a motiváló szavaknak, de legyenek minél keményebbek! :)


2011. nov. 30. 14:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]


"Az emberek gyengék, mert egy idő után belesz.rnak az életbe. Már megvan a csaj már megvan a csávó, és akkor már lehet úgy kinézni mint egy rakás sz.r. Csajoknál ez duplán sőt triplán igaz. Úgy érzik elhanyagolhatják magukat. Hát lófaszt kedveseim, ezek ágyazzák meg a fasza kis megcsalásokat meg szakításokat nem mellesleg a szexuális élet csökkenését. Be lehet tolni azt a tiramisut, de utána nem kell sírni 36 évesen kutyák között hogy hol rontottam el."


"…Minden relatív tudom én, de attól még, hogy te személyesen mit értelmezel teljesítménynek, az attól még nem lesz az, max. te élsz olyan inger- és mozgás szegény körülmények között, hogy az ilyen minimál dolgok teljesítéséhez is már oklevelet kezdesz el képzeletben írogatni magadnak. Éppen ezért két dolgot nem tehetsz meg soha önmagaddal szemben. Nem lehetsz soha elégedett, és a céljaidat soha nem helyezheted alacsonyabbra annál, mint amiről most azt gondolod, hogy képtelen leszel elérni azt, mert olyan messze van, vagy olyan magasan."


" Az életmódváltás egy nagyon nehéz és kegyetlen folyamat, de főleg akkor az, ha egy vállalhatatlanul szánalmas állapotodban vagy éppen. Ebből az állapotból iszonyatosan nehéz kijönni, mert az életmódod mindennapjai nincsenek keretbe foglalva, aminek a vége egy lefelé haladó spirál, aminek ha nem szabsz gátat magával ránt az örvény és véged van. Az idő ellened dolgozik és az élet is, mint ahogyan mindenki, az idő múlásával egyre gyengébb leszel, és egy idő után átléped majd azt a kritikus pontot ahonnan már tényleg nagyon nehéz lesz visszajönni. Emberi katasztrófák ezek, és mi még mindig csak az egészségtelen életmód miatti állapotokról beszélünk. Nem tudom ismerős-e a fizikai fájdalmat okozó éhségérzet, a reggeli keléseknél a rossz közérzet, a fáradékonyság, a motiválatlanság, a 10 óra alvás utáni fáradtságok, a fejfájás, a depresszió, a semmihez és senkihez nincs kedvem érzés, a kritikán aluli szexuális élet ami a társasági élet teljes hiánya miatt is felléphet és nem csak a tested mondja azt, hogy anyád. Higgyétek el nekem, hogy ez mind a rossz kajálásnak és a rendszertelen életmódnak köszönhető. A rossz zsír, a szénhidrát és a cukor minden fosnak az okozója, de erre csak akkor fogtok rádöbbeni és elhinni nekem ezeket, ha egy életmódváltás után visszanéztek majd arra az emberre, akik most vagytok."

"Nem te szereted a magányt, és ez nem a te választásod, hanem már annyira befordultál vagy olyan szarul érzed magad a bőrödben, hogy inkább önként kivontad magad a forgalomból, vagy csak simán nem tartanak rád igényt. Ez nem a külső miatt van, hanem a külsőd miatti önértékelésed és közérzeted miatt. Nincs erő, nincs akarat, nincs lemondás, nincs egy szabályrendszere a mindennapjaidnak, nem küzdesz nincs egy célod, így mégis mi a faszt vársz akkor magadtól ?"

"A külsőd és a megjelenésed mindent elárul rólad. Lenyomatot készít, és kristály tisztán megmutatja, hogy te milyen ember vagy, és az életed hol tart a jelenlegi formájában. Igaz ez az öltözködésedre, a ruháidra, a magaddal szembeni igény szintendre, de legfőképpen a tested mond el mindent rólad. Igen betegség miatt is lehet, meg a f.szom persze hogyne, egyből védekezni és felháborodni meg betakarózni ezekkel a köcsögségekkel. Mondok én valamit és ezt k.rvára jegyezze meg mindenki, de főleg a nők. Azt az energiát, amit arra fordítasz hogyan rejtsd el a testedet ruhákkal meg minden féle kényszermegoldásokkal, továbbá azt az energiát amit magyarázkodásra meg saját magad felmentésére érvelésre pazarolsz, azt tedd már bele légy szíves inkább egy fogyókúrába, meg leszel szíves lemenni futni, és csodákat fogsz látni. Nem a környezeted a hibás és nem a férfiak a szemetek, mert nem látják meg benned így IS a nőt, persze hogy nem, mert észre sem vesznek, de inkább meg sem akarnak látni."

2011. nov. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem kell keménynek lenni, inkább okosnak.

Kérdező, valóban kicsit sok a 70 kiló, és most kell megfogni, mert ennél csak több lesz. Drasztikusan koplalni viszont nem lehet, mert növésben vagy.

Először is menjetek el anyukáddal orvoshoz, kell egy vérkép és hormonvizsgálat, nem valami betegség áll-e a háttérben. Enélkül ne kezdj semmibe.

Ha minden oké, egyél 20%-kal kevesebbet, mint eddig és sportolj heti 3 órával többet, mint eddig. Kerüld az üdítőket, a sütiket, csokit, nasikat és a gyorséttermeket. Ez egy 15 évesnél bőven elég.

2011. nov. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
9%

Basszus 170centihez 70kg vagy, én ugyanehez a magassághoz vagyok 54kg és még én is kövérkés vagyok,hát még akkor te.

Gondolom minden reggel zabálod a fornettit meg a társait,és már ott is mindenki csak rajtad szánakozik hogy "nézd már mennyit zabál,ezért olyan hájas disznó"!

2011. nov. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

54 kilóval nem "kövérkés" vagy, hanem testképzavaros.

És nem csak a Fornettitől lehet meghízni. Ha ezt gondolod, még buta is vagy ráadásnak.

2011. nov. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Kedves utolsó, ha te 170 centihez 54 kilóval kövérkés vagy, akkor valami nagyon elbaszott lény lehetsz! Gondolom még életedben nem sportoltál, vagy nem tudom, de valami nagyon nem stimmel veled...
2011. nov. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 15:03-as csak cukkolásból írta neki:) Azt kérte durva legyen, hát szerintem ez az:)) Bár meglehet hogy tévedek és komolyan gondolta, akkor viszont tényleg gondok vannak a buksijával...
2011. nov. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

170,54kg-s vagyok,


Jajj én ezt csak lecseszésnek mondtam,hiszem ezt kérte a kérdező! Amúgy igen annyi vagyok és nem vagyok elbaszott. Minden nap 60percet sportolok és 7hónapja még 31kg-val többet nyomtam,szóval én is voltam kövér!

2011. nov. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezért kellett 0%-ra pontozni????

Mert azt tettem amit a kérdező kért?! Remélem jobban érzitek most magatokat!

2011. nov. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
"Ha nem folytatom, olyan leszek, mint a disznó", "A legszebb ruháimba nem férek bele és vehetek újakat", "Utálom a kövérséget, ami egyben betegség is", "Most olvastam, hogy az EU-ban a magyarok az ötödik legkövérebbek, fúj!" "Ha nem fogyok le, cukorbeteg is lehetek", "Mit szólnak a régen látott ismerősök, ha meglátnak hetven kilósan?"
2011. nov. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
42%

*Mert azt tettem amit a kérdező kért?!


A kérdező nem azt kérte, hogy sértegesd, hanem azt, hogy motiváld. De benned csak egy szó ragadt meg, a "durva". Pedig a lényeg nem ez volt, hanem a "motiváló szöveg". Ezért kaptad a 0%-ot.

2011. nov. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!