Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mondanátok nagyon durva,...

Mondanátok nagyon durva, motiváló szövegeket, hogy ne adjam fel a fogyókúrát? Minél durvább, annál jobb!

Figyelt kérdés

170 cm, 70 kg, 15/L

Kb. 3 hónap alatt feljött rám +10 kg, ezt szeretném leadni. Nagyon örülnék most a motiváló szavaknak, de legyenek minél keményebbek! :)


2011. nov. 30. 14:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Engem ez motivált mikor kövér voltam. Hogy éreztem az emberekben a lenézést és a szánakozást mikor ettem,vagy vettem egy csokit és ez nagy erőt adott nekem.


De te meg érezd jól magad hogy emiatt lepontoztál. Legalább én írtam valamit te meg csak leszólni jöttél ide.

2011. nov. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

én 171 vagyok és olyan 62-63kg. 60 körül érzem jól magam, de azt csak koplalással érem el. ám így is utálom, hogy 40es nadrágot kell felvennem, gusztustalannak érzem magam bikiniben és a páromnak sem veszek fel egy szexisebb fehérneműt, mert utálom az alakom.

15 éves vagy, még fogsz nőni de nőiesedni is. ha most nem adsz le 10 kilót, akkor 20 éves korodra molett leszel, ami szerintem nagyon ronda.

2011. nov. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
31%
Hát ne is haragudj,70 kg-val undorítóan hájas lehetsz!!Iszonyat ocsmány tud lenni egy kövér ember,ahogy lép és megremeg a hája a hasán,meg a combján,az emberek szánakozva néznek,hogy hogy zabálhatsz ennyit,olyan vagy mint egy disznó!!Ha így folytatod lassan a cipőfelvétel is nehéz lesz,az emberek lenéznek megvetnek,mindenki elfordul majd tőled!Utálni fogsz tükörbe nézni,takargatni fogod magad,azt a nagy szétfolyt valamit amit látsz a tükörben gyűlölni fogod!!A combod hurkás lesz a segged karfiolos lesz a narancsbőrtől,és ha megütöd 3 hétig hullámzani fog annyi rajta a zsír.
2011. nov. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem tegyél ki magadról képet, akkor majd nagyon durván leoltanak, mert így szóban elmondva mindenki egy arányos, de kicsit telt lányt képzel el, a való életben viszont ocsmányul kövér lehetsz, fodrozódik rajtad a háj, izzadós és ragyás vagy, zsíros a hajad, különben is szánalmas, hogy próbálsz beleférni a kisebb ruhákba csak azért, mert molett méretben nincsenek fiatalos cuccok, mindjárt hányok.
2011. nov. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 16:09

170/70 semmiképp nem olyan, amilyennek leírtad, 70 kilósan nem fodrozódik semmi... De mind1.

És utolsónak is mondanám, nem azt kérte, hogy alázzuk le a sárga földig, hanem, hogy motiváljuk...


Kérdező:

Én nem fogok erőlködni azon, hogy lehúzzalak a wc-n a bunkó, ócska megjegyzésekkel...

"Fogyókúrázni" sokszor megpróbáltam, mindig feladtam.

Idén januárban rengeteget olvastam itt a gyk-en a fogyókúra részleget, rengeteg hasznos info-t begyűjtöttem. Nem mondom, hogy gyorsan haladok, de nem sietek sehova mondjuk, 15 kg-ot adtam le (79-ről 64-re), hol jobban betartottam a dolgokat, hol kevésbé.

Ne fogyókúrázz, változtasd meg az étrendedet, csökkentsd minimálisra a finomított dolgokat, meg a zsíros kajákat, legyél tisztában a napi kcal igényeddel, amit igyekezz nem túllépni. Sokan az alapokkal sincsenek tisztában, hogyan működik az egész dolog, próbálkoznak mindenféle csodadiétákkal, amiket aztán lehetetlen betartani, vagy leadnak vele 10 kg-ot, örül a fejük, vége a diétának, esznek ugyanúgy, mint előtte, majd csodálkoznak, hogy 15 jön vissza...

(Vannak itt az oldalon kis nyikhaj senkik, akik csak sértegetni tudják a másikat, most ezt a kérdésedtől független írom, de vannak tényleg hozzáértő, segítőkész emberek, akikre lehet hallgatni, hála nekik, én előrébb jutottam, de szerintem nem vagyok egyedül.)

2011. dec. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

nagyon gonosz dolgokat írnak az előzőek. biztos vagyok benne, hogy gyönyörű vagy.


én tükörbe szoktam nézni, ha éhes vagyok, és hányingerem lesz és azonnal nem akarok enni.

2011. dec. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Szerintem nézd meg ezt http://www.youtube.com/watch?v=iNn-VH5Lx58


Én 165 vagyok 16/F 60kg de kondizom és háj az semmi nincs rajtam

A lényeg hogy soha ne add fel az álmaid

2012. nov. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!