Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tegnap nagyon durva dolgot...

Tegnap nagyon durva dolgot tettem, valaki aki jart igy segit?

Figyelt kérdés

Tegnaap.. =( felzabaltam egy csomo kekszszalamit, hazicsokit cookiet.. csokist.. mogyorot.. es ezt este is..=( es csokit-csokit.. de irto sokat =( egesz ejjel a gyomrom kavargott es hanyingerem volt. nemtudtam kihannyni.


Ettol elhizhatok? ugy-e egy alkalomtol nem.. es mit tegyek ez ellen sporton kivul, vagy ne egyek semmit ma vagy hogy? mondjuk mar ettem, de segitsetek kerlek!


2011. szept. 18. 13:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Ha állandóan megvonod magadtól az édességet ilyen falásrohamokhoz vezet.

Két dolgot tehetsz:

1. folytatod ezt, és néhány hónap múlva cukorbeteg leszel. A te esetedben nem is olyan rossz megoldás, mert akkor többet nem ehetsz édességet.

2. heti 2 alkalommal eszel nagyon minimális édességet. fontos, hogy csak ennyi legyen otthon, legalább ha megkívánod, akkor sincs több.

3. egy alkalomtól nem fogsz meghízni, de legalább 3 nap, mire ez kiürül a szervezetedből, és még szorulást is okozhat. A gondot az okozza, hogy nem egy alkalom lesz ilyen... tessék megállni, és nem azt hajtogatni, ha már a szádban van a keksz, hogy most már úgyis mindegy...

Azt ne csináld, hogy nem eszel, tessék enni, de keveset.

2011. szept. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A cukorbeteg ehet édességet ;)
2011. szept. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Diabetikus édességet igen.
2011. szept. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Meg másmilyen édességet is, csak be kell illeszteni napi szénhidrát szükségletébe ;)
2011. szept. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónál a pont, a cukorbeteg is BÁRMIT ehet, csak nem mindegy mikor.

Ha például alacsony a cukra, nem kell megelégednie egy kocka csokival.


Egyébként kérdező: nem fogysz elhízni, de azért óvatosan az ilyenekkel, ne legyen belőle rendszer.

2011. szept. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
azlrt ha 2 havonta leesik valakinek a cukra, attól még nem ehet édességet. És azért az a néhány gramm cukor, amit megengedhet magának egy cukrobeteg, abba nem fér bele a bármi. De hogy is jön ez ide? ne a cikorbetegek étkezési szokásairól szólt a kérdés.
2011. szept. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
1 naptól nem hízol. Ha többet mutat a mérleg az attól lesz, hogy a sok cukor & ch rengeteg vizet megköt + a beltartalom ugye. de ZSÍRBAN semmit nem hízol 1 naptól. Várj 2-3 napot, mire kimegy a megkötött víz belőled :)
2011. szept. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy néhány gramm cukor? -.- Ember tanulmányozd kicsit ezt az életvitelt, utána gyere ide okoskodni. Cukorbeteg vagyok 5 éve, BÁRMIT lehet enni, most ha belefér, akkor megeszek 10 dkg csokit, a szénhidrát szükségletet kell nézni.

Ha meg leesik a cukra, akkor cukrot KELL ennie, mert rosszul lesz.

2011. szept. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom a valaszokat :) tenyleg megnyugodtam..:)
2011. szept. 18. 16:41
 10/14 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy bármi, nekem a családban él cukorbeteg, azért eléggé tudom hogy mi fér bele, és mi nem.

Nyilván normális adagokra kell gondolni.

Mert például normális ember nem eszik meg 3 tábla csokit egy ültő helyében.

2011. szept. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!