Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap a parom azt kerdezte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap a parom azt kerdezte tole, hogy mi a velemenyem arrol, ha 20 ev utan kiderul, hogy o egyszer megcsalt. Mit mondanek neki erre? Utana megforditotta a dolgot es azt kerdezte h mi lenne ha en csalnam meg, mit gondolok errol? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Az volt a lenyege, hogy neki tetszenek az azsai nok, es kerdezte, hogy mi lenne ha egyszer ugy alakulnak h a barataival elutazik es ott reszegen lefekszik egy thai csajjal, megbocsatanak-e neki vagy sem? itt felhozta hogy mi lenne ha gyerekekunk is lenne ekkor mar. En egyertelmuen mondtam neki, hogy ha gyerek ha nem akkor is elvalnek vagy szakitanek. Ti mit gondoltok errol?????
2011. jún. 21. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a kapcsolatotokban fontos a hűség és egymás tisztelete, akkor ezek a dolgok nem férnek bele. Ezt neked ill. nektek kell eldönteni. Mert vannak olyan kapcsolatok, ahol mindkét fél szerint egy-egy "csak szex" kaland belefér. És ettől még működik.
2011. jún. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
En tudom nagyon jol hogy nekem nem fer bele semmifele szexualis kapcsolat a masik fel reszerol, sot meg az enyemrol sem. Szerinted ennyire nagy durranas lenne neki azsiai novel? nem gondolom, hogy megeri neki, hogy vbege legyen a kapcsolatunk egy numera miatt...
2011. jún. 21. 11:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Én sem gondolnám, hogy megérné neki. De ha mégis, akkor gáz van. Próbáljátok inkább úgy megközelíteni a dolgot, hogy mit kellene változtatni a kettőtök szexuális életében ahhoz, hogy újra nagyon izgalmasnak találja veled a szexet. Akkor valószínűleg eszébe sem jut majd az ázsiai verzió.
2011. jún. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt mar o mondta mikor meg egyutt sem voltunk, szoval nem azzal van a problema hogy nem talalja izgalmasnak a szexualis eletunket!csak neki ez egy regi alma, es nem hiszem sot biztos vagyok benne, hogy en tuana nem tudnek benne megbizni.. mert mi van ha elo jon a fekete no, a svajci, az orosz meg bla bla bla...
2011. jún. 21. 12:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy minden pasi álmodozik ilyesmikről, mint ahogy némely lányok is több pasis felállásról vagy leszbikus kalandról. De ezeket az álmokat általában nem követik tettek. Maszti közben jól jönnek ezek a fantáziák, de semmi több. Mindenkiben felmerülnek hasonló gondolatok időnként. A legtöbben ezeket a gondolatokat nem is osztják meg a párjukkal, mert kár ezzel felzaklatni a másikat. Mondjuk elég furcsa, hogy a párod puhatolózik, hogy mi lenne ha végül még is a tettek mezejére lépne. Őszintén mond el neki, hogy te nem úgy viszonyulsz ehhez a dologhoz, hogy a kapcsolatotok kibírná a félrelépését. Majd ő eldönti, mi a fontosabb számára. Hogy a hátad mögött képes lenne-e megtenni, azt viszont neked kell tudnod. te ismered.
2011. jún. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Ott a család szerelem de 20 éve félrekúrt? Régen volt az más, szerintem megbocsátható de azért a szakításközeli állapotot meg kell teremteni hogy észhez térjen különben azt hiszi neki mindent szabad. Nem tudom hogy én ezért félredobnék-e egy stabil életet.
2011. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy megtenne titokban, nagyon oszinte ember, ami mutatja ezt hogy ilyeneket elmond. teljesen elbizonytalanitott, hogy hogy kezdjek bele igy a kapcsolatba, hogy azon torjem az agyam, hogy mikor akarja ezt megtenni. en azt gondolom, ha 20 ev utan mondana el, sem lenne mas, mintha masnap.. sot! ha 20 evig hazudott errol, akkor ki tudja mennyi csajt fektetett meg meg az azsiai mellett..nem?
2011. jún. 21. 12:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Édesanyám erre a témára azt szokta mondani, hogy az a nő, aki azt hiszi, hogy húsz év házasság alatt egyszer sem volt megcsalva az hülye.
2011. jún. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!