Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minek kéri ki a véleményem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek kéri ki a véleményem ha úgysem hallgat rám?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm,14 éves,most egy 28 éves pasival kavar. Előtte volt két 2x éves barátja akik persze leléptek egy hónap után ő meg sírt utánuk és én vígasztaltam a csajt. Megkérdezte,hogy járjon-e ezzel a 28 évessel (10 éve barátok),mondtam neki hogy ne járjon mert túl öreg hozzá,neki már családot kellene tervezni,ő is ki fogja használni mint a többi stb.


Nem is tudom ki szédít jobban kit. Mivel nyithatnám fel a barátnőm szemét hogy bármilyen furcsa is,ha már pasi kell neki akkor próbáljon 20 alattiakból válogatni? (nem mintha irigy lennék rá,de rossz nézni mikor megköhömköhöm egy srác aztán szakít vele és az én vállamon sír)


2009. dec. 19. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha 10 éve barátok, akkor meg járjon Vele!
2009. dec. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gondolom most van az a korszaka, amikor nagyon érett és felsőbbrendű a korosztályához képest.
2009. dec. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Négyéves kora óta? :O
2009. dec. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
egy 28 éves egy 14 évessel? észnél vagy te első?
2009. dec. 19. 21:42
 5/12 anonim ***** válasza:
Én 24 éves vagyok, és 14 évest szeretnék megszerezni. És tényleg őszintén szeretem... És ha 10 éve barátok, akkor azért már az jelent valamit.. Nem hinném, hogy csak kihasználná...
2009. dec. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ok,ha nem is használja ki,kétszer olyan idős a srác mint a csaj. a pasinak már rég felesége,gyereke kéne legyen (de legalább felnőtt barátnője),nem ilyen kiscsajokat kellene magába bolondítson. szerintem.
2009. dec. 19. 21:50
 7/12 anonim ***** válasza:
Bár igaz.. A 28 már vészesebb, és lehet, hogy csak én vagyok ilyen...
2009. dec. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

nem csak te vagy ilyen,mint mondtam a b.nőmnek már két huszoniksz éves pasija volt. az egyik 23 volt (b.nő 13) egy hónap után szakítottak,mert nem feküdt le vele a csaj. a másikkal (b.nő 14,pasi 21) 1 hónap után lefeküdt,még jártak 2 hónapot aztán dobta a srác sms-ben.

no comment...

2009. dec. 19. 21:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Na de látod épp itt a gond. Én sosem kérném, hogy feküdjön le velem, csak ha már igazán akarná, de nem ügyködnék azon, hogy vegyem rá... Csak szeretni akarom, tisztán, tiszta szívemből...
2009. dec. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ha képes vagy várni a lányra amíg elég érett lesz a szexhez,akkor részemről respect:)
2009. dec. 19. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!