Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minek kéri ki a véleményem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek kéri ki a véleményem ha úgysem hallgat rám?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm,14 éves,most egy 28 éves pasival kavar. Előtte volt két 2x éves barátja akik persze leléptek egy hónap után ő meg sírt utánuk és én vígasztaltam a csajt. Megkérdezte,hogy járjon-e ezzel a 28 évessel (10 éve barátok),mondtam neki hogy ne járjon mert túl öreg hozzá,neki már családot kellene tervezni,ő is ki fogja használni mint a többi stb.


Nem is tudom ki szédít jobban kit. Mivel nyithatnám fel a barátnőm szemét hogy bármilyen furcsa is,ha már pasi kell neki akkor próbáljon 20 alattiakból válogatni? (nem mintha irigy lennék rá,de rossz nézni mikor megköhömköhöm egy srác aztán szakít vele és az én vállamon sír)


2009. dec. 19. 21:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát ezért a lányért bármire képes lennék, de nem értékeli...
2009. dec. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A barátnőd csinálja csak azt,amit szeretne,majd meglátja,hogy igazad volt,ha megint ráfázik.Ez nem a TE problémád innentől kezdve.
2009. dec. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!