Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megoldható így a fogyás?

Megoldható így a fogyás?

Figyelt kérdés

Este hat után nem eszek,hanyagolom a kenyeret,édességet,tésztát és napi 2-2,5L vizet megiszok!

Napi 150 felülés.

Tudom kellene több mozgás is,futni nem tudok a térdem miatt(műtötték),más mozgás lehetőség most per pillanat nem nagyon van,se bicikli,se görkori az idő miatt :)

Van Rubint Réka és Béres Alexandra dvdm,de ahhoz pedig nincs időm mivel még suliba járok és tanulok.

-10kg lenne a cél :)

Sikerülhet? Ha igen mennyi idő alatt?


2012. jan. 3. 21:39
 1/5 anonim válasza:
Egyáltalán nem jó ötlet, hogy este 6 után nem eszel, mert lelassul az anyagcseréd. Kell enni, de nem mindegy, hogy mit eszel. Napi 4-5 étkezést kell, ebből kettőt kiválthatsz fehérjeturmixal, vagy fogyis itallal. 6 után pl jól jöhet vagy lefekvés előtt. A -10 kg reális cél, de ne rövid távon gondolkozz, bár nem tudom, milyen alkatú vagy.
2012. jan. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

",de ahhoz pedig nincs időm mivel még suliba járok és tanulok"


ezt hányszor fogjátok leírni még? mikor lesz több időd? amikor egyetemista leszel és át kell tanulnod az éjszakákat? vagy amikor dolgozó nő leszel és délután hazaérve el kell látnod az 1-2 gyereked meg a férjed?

ne röhögtess. MINDENKI suliba jár. aki meg nem, az még sz.rabb helyzetben van.


fogyni akkor tudsz, ha feláldozod az édesség utáni vágyadat, a szabadidőd egy részét, a lustaságodat...

2012. jan. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
drága utolsó :) egyáltalán nem vagyok az a tipus aki halogatni akarja a dolgokat,vagy nem akarja csinálni. végzős vagyok,tanulok mint az állat,külön órákra és magántanárhoz járok. anyukám apukám dolgozik hugomért nekem kell mennem az iskolába,nekem kell vele tanulnom! NINCS IDŐM!!!! Elsőnek köszönöm! :)
2012. jan. 4. 15:22
 4/5 anonim ***** válasza:

igen, tudjuk. én is majd belehaltam az érettségibe tényleg, csak kár h azóta fele annyi szabadidőm sem volt.


az egyetem+zh-k+diákmunka+párkapcsolat+napi 2 óra ingázás mond valamit?

ha nekem emellett van időm, akkor hadd röhögjem már ki ezeket a szánalmas kifogásokat.

2012. jan. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ja igen + nekem is párkapcsolat :)

de mind1,nem fogok neki állni vitatkozni.. ha te jobban tudod hogy élek,és mire van időm mire nincs. Megfogom oldani ;)

2012. jan. 4. 22:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!