Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A fahéj hizlal? FONTOS! :S

A fahéj hizlal? FONTOS! :S

Figyelt kérdés
Általában reggelire és vacsorára vagy egy aktíviát vagy sovány túrót(felét) eszek édesítőszerrel és fahéjjal.Sok fahéjat teszek bele (kb.egy evőkanál)...ettől hízhatok?
2012. jan. 3. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Mármint olyan mennyiséget nem tudsz belőle megenni, hogy jelentősen megnövelje a napi kcal beviteledet.

2012. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Viszont úgy látom, agykárosodást okoz.
2012. jan. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem tudod értelmezni a kérdést, nem kell egyből támadni...
2012. jan. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy evőkanálnyi csokitól sem lehet hízni,nemhogy fahéjjtól
2012. jan. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm akkor megnyugodtam:) eszem tovább.köszii^^
2012. jan. 3. 19:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze, minden étel hizlal, illetve egyik sem.
2012. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hagydmár ezt a szöveget.pl nem mindegy hogy 3000 kcalnyi szalonnát vagy 3000 kcalnyi répát eszek meg..
2012. jan. 4. 18:45
 8/11 anonim ***** válasza:

De, kalóriában véve mindegy, mert ugyanannyi, a 3000 kcal ugyanúgy hízlal, ha csoki, ha kenyér, ha olívabogyó, ha sajtos muffin...

Pont ezért csinálom azt, hogy minden nap úgy igazítom a kalóriáimat (és külön a szénhidrát, fehérje, zsír értékeit is), hogy valamilyen édesség mindig beleférjen (túrórudi/csoki/fagyi... vagy-vagy. de ezek kb 120 kalóriás dolgok).

2012. jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ja értem.én nem ettem édességet már vagy egy éve semmit..azért eszem ezt a joghurtos cuccot.cssakhát máshogy dolgozza fel a szervezet nem?
2012. jan. 5. 14:52
 10/11 anonim ***** válasza:

Persze, vannak gyorsan meg lassan felszívódó szénhidrátok, ilyen értelemben van jelentősége, de nyilván nem tömény cukorból viszi be az ember a szénhidrát-szükségletét, éhen is halnánk (a gyorsan felszívódó szénhidrát amilyen gyorsan felszívódik, éhesek is leszünk utána rögtön.)

De annyi cukor, ami mondjuk van egy túrórudiban (13 g szénhidrát van benne, ennek kb a fele cukor) nem nyom annyit, hogy elb@ssza a dolgokat. (Itthon, amit készítek, én sem cukrozok semmit.)

2012. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!