Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi hány kalóriára van...

Napi hány kalóriára van szükségem ahhoz, hogy 4 és fél hónap alatt lecsökkentsem a méretem 44-ről 38-ra?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem a századik fogyókúrám. Nem ettem sokat, csak abonettet, puffasztott rizst, almát, lencsefőzeléket, húst. Ez már eddig 1800 kalória, és gondolhatjátok, hogy nem vagyok tele. Túl sok ez az 1800? Mennyinek kéne lennie?


20L (176 cm, 83 kg)


2012. jan. 2. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt töltsd ki, és megmondja.

2012. jan. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ma kezdted, hanem holnap fogod :D Ez sok, főleg ha nem mozogtál.
2012. jan. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:( de már ma is éhes vagyok... 1300 volt csak a lencsefőzelék, azért ez mégsem olyan mint az eddigi decemberem, amikor szaloncukrot reggeliztem.
2012. jan. 2. 20:44
 4/6 A kérdező kommentje:
A program azt mondja, hogy a súly tartásához 2400 kcal kell, a fogyáshoz meg 2065. Én ma 2100-at ettem, úgyogy próbálom csökkenteni, de kicsit kétségbe vagyok esve.
2012. jan. 2. 21:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, első vagyok.

Szerintem 4 és fél hónap ha nem mozogsz semmit, akkor kevés.

Legalábbis nekem kb 10 hónap kellett, hogy 44-ről 38-asra csökkentsem a ruhaméretemet (79 kg-ról 65-re), 1500 kcal/nap.

2012. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A napi energiaszükséglet átlag 2000 kcal.

Fogyókúrázás esetén semmiképpen sem szabad 1500 kcal alá menni, hiszen ekkor a szervezeted éhezésnek van kitéve, tartalékolni fog, túlélő üzemmódba kapcsol. Gondolj bele, logikus.

Ez az 1800 kcal szerintem simán jó mára. Nézz utána, nagyon sok zöldség (gyümölcs) alacsony kalóriatartalmú. Válaszd ki azokat, és abból lehet "sokat" enni.

Alma, fejes saláta, répa, karalábé, stb.

2012. jan. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!