Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így ideális a...

Szerintetek így ideális a súlyom? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
165 cm vagyok,és 54 kg. Én elég ducinak,kövérnek látom magam így még fogyni szeretnék... Szerintetek mennyit fogyjak? Kb.: 5-7 kg? Én annyit mondanék. 14/L
2011. dec. 31. 14:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hát akkor érdekes hozzáállásod van, de a te dolgod...
2011. dec. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Képet hogy tölthetek fel?
2011. dec. 31. 16:40
 13/21 anonim ***** válasza:
töltsd fel az imageshac.us-ra vagy a kepfeltoltes.hu-ra és linkeld.
2011. dec. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
2011. dec. 31. 16:45
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondtam , nem vagy kövér , csak van egy kis felesleged.5 kg-t leadsz és rendben leszel.
2011. dec. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
köszönöm,de lehet,hogy abból akkor lesz több is,mert ha te is így látod akkor sztem nem elég 5 kiló
2011. dec. 31. 16:50
 17/21 anonim ***** válasza:
49%

Még lemész 5-öt, aztán, jaj, még 3-at, mert úgy szebb lennék, aztán 45 kilósan is még kell, mert 2-vel könnyebben szebb lennék, stb. és már anorexiás is lettél.


Ha nem akarsz gyereket, nagyon jó irányba haladsz, mert ha eddig menstruáltál, akkor 49-50 kilósan szerintem nem fogsz, ha meg nem, akkor esélyes, h meg se fog jönni.


Csináld csak, hallgass csak a többi észlényre, akik szerint kell fogynod még. Aztán talán szüleid is észreveszik, mit művelsz, és elvisznek pszichiáterhez, nőgyógyászhoz, és normál súlyra hizlalnak.

2011. dec. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ja, és azért nézel így ki fürdőruciban, mert borzalmas a tartásod, és már semmi (láb)izmod nincs, így telesz.rt zokninak nézel ki.


De nyugodtan tedd csak tönkre magad, kislány!

2011. dec. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Neked a sport hiányzik, nem a fogyás.

Hidd el, én azért lettem 49 kiló, mert azt hittem, hogy majd akkor javul a csípő-váll arányom. (Csípőm sajnos aránytalanul széles a vállamhoz képest.)

Mára rájöttem, hogy hülyeség volt, a fogyás ezen NEM segít! Ugyanolyan körte vagyok, csak most vékony körte...

A lényeg, hogy nem mindig a fogyás a megoldás! Ugyanúgy nem leszel feszesebb tőle te sem. Neked valami sport, pl. tánc, vagy ilyesmi kéne.

2011. dec. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
nem fogynod kell, hanem sportolnod. nem az a bajod, hogy duci vagy, hanem hogy semmi formád. futás, súlyzózás, labdajátékok, bármi szóba jöhet!
2012. jan. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!