Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így ideális a...

Szerintetek így ideális a súlyom? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
165 cm vagyok,és 54 kg. Én elég ducinak,kövérnek látom magam így még fogyni szeretnék... Szerintetek mennyit fogyjak? Kb.: 5-7 kg? Én annyit mondanék. 14/L
2011. dec. 31. 14:56
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
minek akarsz fogyni? ideális ez a súly a magasságodhoz képest.. de ha mindenképp le szeretnél adni pár kilót, akkor max. 5-öt..
2011. dec. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Páran mondják,hogy önképzavarom van,meg,hogy cserélnének velem alakot, de én kövérnek látom magam... Ez mért van? Márcus óta fogytam 13 kg-ot,azaz 67 kg-ról 54-re...
2011. dec. 31. 15:05
 3/21 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, mutass egy fotót, akkor megmondom, hogy kövér vagy e. Mondjuk a pasik szeretik ha van mit fogni a csajokon. Jó ha van egy kis melle, meg kerek feneke. A csontvázak a legtöbb pasinak nem jönnek be.
2011. dec. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Oké... Mindjárt feltöltök egyet... Sima ruhás,vagy fürdőruhás legyen?
2011. dec. 31. 15:57
 5/21 anonim ***** válasza:

Szerintem már ne nagyon fogyjál!

Én szintén 165 cm vagyok, és ugyanígy most fogyóztam. 49-50 kg lettem, és azóta mindenki azzal nyaggat, hogy túlzásba vittem. :s

Fene tudja amúgy, nem direkt csináltam, ilyen lettem. De én magamnak 52 kilósan tetszettem a legjobban, szerintem te is max. addig fogyj, vagyis "úgy állítsd be", teljesen befolyásolni úgysem lehet.

2011. dec. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Háát igen,de ha meglátjátok a képet,akkor egy túlsúlyos,kövér lányt fogtok látni,ezért nem is szívesen teszem fel a képeket...
2011. dec. 31. 16:08
 7/21 anonim ***** válasza:

Na, ez az, ami kizárt. :) Tedd fel, és majd megmondjuk.

Szerintem tényleg rosszul látod magadat.

2011. dec. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér de van rajtad felesleg.Az a szép ha kicsikét kiállnak a csípő csontjaid.
2011. dec. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Utolsó: ezt remélem, hogy ironikus hangsúllyal gondoltad, de szerintem nem kéne a Kérdezőt még heccelni, ha már eleve ilyen "anorexiára hajlamos", mert a végén még tényleg elhiszi, hogy feleslege van. AMI NINCS!
2011. dec. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
De igenis van feleslege.Egy barátnőm még magasabb is kicsit és 55 kg.És , VAN feleslege.Nem kell csontváznak lenni de a felesleg sem jó.
2011. dec. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!