Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ideális lesz a súlyom, ha még...

Ideális lesz a súlyom, ha még 10 kg-ot leadok?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, 172 cm, 55 kg. Hetek óta koplalok, szeretnék még 10 kg-ot leadni valahogy... Nagyon minimális étel-mennyiséget eszem, tényleg csak épp annyit, hogy ne essek össze. A szüleim mindig csesztetnek, hogy fel kéne szednem pár kilót, nem pedig leadni. De én még legalább 10 kilót fogyni szeretnék, úgy érezném jól magam. A furi az egészben, hogy mióta koplalok, abszolút nincs étvágyam se. Egyszerűen érzem, hogy képtelen lennék többet enni ennél a mennyiségnél. Szeretnélek megkérdezni Titeket, hogy szerintetek 45kg, a 172 cm-hez ideális lesz-e. Nagyon fontos lenne, köszönöm előre is a válaszokat? 15/L
2011. dec. 13. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Már így is anorexiás vagy, kicsi szívem, szüleid helyében vinnélek pszichiáterhez/pszichomókushoz.
2011. dec. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
172 cm magassághoz a 62 kg az "ideális". Az 55 kg még belefér, de tobbet eszedbe se jusson fogyni, mert az már bizony nem lenne normális. Így is nagyon határán mozogsz az anorexiának.
2011. dec. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kicsit elszaporodtak itt a vicces Kérdezők...nem vagy te olyan buta, amilyennek itt beállítod magad és talán várod a felháborodott válaszokat...nekem ez a véleményem. Ja, és feltétlen pszichomókus, ahogy már itt ajánlották, de nem a kérdésed miatt, hanem egészen másért...
2011. dec. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán. Szerintem neked a 35 kg lenne a jó. Én 170 cm magas vagyok és 30 kg. Átlagos, de mivel te magasabb vagy, így neked talán a 35 kg még tűrhető lenne, de ha eléred a 30kg-ot akkor az okés már.
2011. dec. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A te magasságodhoz 62-70 kiló lenne az ideális! El se merem képzelni, hogy nézhetsz ki és hogy néznél ki még minusz 10 kilóval. Szerintem azt már meg sem élnéd! Fordulj orvoshoz, BETEG VAGY!!
2011. dec. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én 45 kg vagyok, pedig még csak 11 éves vagyok, és 146 cm. De ismerek olyat aki kb olyan magas mint én, de 71 kg. Szerintem a 172 cm-hez jó még a 65 is. 11/L
2011. dec. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én 162 cm vagyok és 49 kiló :) Ismerem a fajtádat , csak azt írtad le mivel szeretnéd hallani azt, hogy : tök jó hogy ilyen vékony vagy, én is ilyen akarok lenni stb. Te ha leadsz 10 kilót akkor nagyon hülye vagy, de ez egyéni probléma
2011. dec. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!