Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez ideális testsúl...

Szerintetek ez ideális testsúly lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az exem miatt sajnos nagyon meghíztam az év elején.

Szakításunkkor,augusztus elején 96kg voltam,nem vagyok rá büszke,ezért fogyókúrába is kezdtem,jelenleg 74kg vagyok.


A célom a 65kg,szerintetek az ideális a 165cmhez?


Volt egészségnap az iskolánkban,ahol meg is lepődtem,de azt mondták nekem,ha 72kg leszek,akkor lesz normális kategóriában a testtömeg indexem,ezért kérdeznélek meg titeket,hogy mit gondoltok a 65kgról :)


2011. dec. 24. 23:40
 1/5 anonim válasza:
Háth attól függ mi az ideális egészségileg igen de esztétikailag talán sok, én pl 16 vagyok 168 cm és 60 kg de még fogyni akarok egy 3-5 kg-ot.
2011. dec. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezek a testzsír mérlegek viccesek ám:D Valószínűleg akkor eléggé nehéz csontozatú és izmos lehetsz. Ez gondolom a normális érték felső határa lenne, de lehet neked az is jó. Engem mikor mértek, azt mondták hogy a súlyom normális, de a testzsírszázalékom magas. Volt egy vékonyka leányzó is, neki is ugyan ezt mondták:D Szóval bízd a tükörre és a közérzetedre:) A 65 kg szerintem jó neked. Én vékony csontozatú, eléggé izomtalan vagyok és 56 kg 170 cm. Én úgy látom, lenne még 2-3 kg amit leadhatnék:P De most az ünnepekkor biztos nem fog menni:D
2011. dec. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

[link]

Ez egy ideális testsúly kalkulátor beütöd a centit nemed hány éves vagy és kiszámítja mennyi az ideális testsúlyod.

Ha segítettem dobj egy zöld kezet.

2011. dec. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
BMI szerint ideális.Én pl 162cm és 63kg vagyok,de látszodik itt-ott a csontom és mindenki mondja,h ne fogyjak már.Na meg jól is érzem magam igy,de ugye az nagyigazság,hogy ugyanaz a súly másként oszlik el mindenkin,mert ugye alkati meg csontozati kérdés is ez.:) Sok sikert hozzá.:)
2011. dec. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Háát én is 165 cm vagyok,pont mint te,és 54 kg,de még ígyis nagyon kövérnek,túlsúlyosnak láto magam,ezért megint fogyókúrázom... De ez sok dologtól függ,szerintem azért te is kb. 60 kg legyél! De ez csak az én vélményem,ha akarod megfogadod,ha nem akkor nem! Én március óta 13 kg-ot fogytam,67-ről 54-re Neked is sok sikert!!!!!!!!!!! :)
2012. jan. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!