Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék egy kicsit hízni...

Szeretnék egy kicsit hízni mert mostmár elég undorítónak tartom magam és sajnos kezd romlani az egészségi állapotom is, (túlzásba estem) a mai napom az átlagosnak és jónak/egészségesnek mondható? Sajnos mostmár ezt se tudom nagyon megítélni?

Figyelt kérdés

reggeli: 1pohár danone kefír(140grammos) 2kis mandarin, 1 narancs és 1dl zabpehely fahéjjal kásának felfőzve(3dl vízzel volt főzve)

majd 12fél 1 felé ettem sült tököt(egy jó nagy csónakot biztos volt 60-70dkg, még jó melegen, nagyon jól esett

majd ebdére úgy 2 felé ettem egy tál savanyúkáposztát (olyan 20kdg kb) pár szelet kígyóubit, és kb 30dkg párolt csirkemellfilét egy fél fej párolt hagymával és 2 db abonettel

vacsorára fél 6 felé ettem 2 nagyobb klementint, 1 kis mandarint, 2 kisebb almát, pár kiskanál fahéjjal és 250gramm zsírszegény tehéntúróval

ez milyen étkezés volt szerintetek

168cm 42-40kilos 22éves nő

köszönöm


2011. dec. 17. 20:32
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
ha félsz, akkor tanulj harcművészetet, beszélgess egy taoistával, keress egy pszichológust..
2011. dec. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!