Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így egészségesnek mondható?...

Ez így egészségesnek mondható? Szóval ugye van benne minden amire szüksége a szervezetemnek, most próbálkozok étrendet kialakítani?

Figyelt kérdés

reggeli: 5 db paradicsom, 3 db teljes kiőrlésű pászka, 2 db rozsos abonett, 1 szelet mozzarella sajt, 1db kenhető sajt(olyan mint a medve sajt csak tolle light béres alexandra súlykontrolos) 1 db újhagyma

tízórai egy tál megy és eper

ebéd: fűszeres csirkemell (egy adag) roston sütve, káposztával töltött csalamádépaprika, 5 kovászosuborka, 2 db paradicsom, 5 kisebb újkrumpli-ebből salátát csináltam(összekevertem őket) majd a végén friss petrezselymet szórtam rá

uzsonna 1 db paradicsom 2 szelet tavaszizöldséges csirkemell)ilyen aprított zöldségek voltak benne)

vacsora egy pohár házi kefír 2.8-as tejből készült


2011. jún. 4. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen jo:) minden volt benne:) és jokat ettél...az öt paradicsom pl soknak tünhet...mert én pl nem tudnék ennyit megenni...de hát paradicsombol meg társaibol annyit ehet az ember amennyit nem szégyell...szerintem...tökéletes:):):)
2011. jún. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!