Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék egy kicsit hízni...

Szeretnék egy kicsit hízni mert mostmár elég undorítónak tartom magam és sajnos kezd romlani az egészségi állapotom is, (túlzásba estem) a mai napom az átlagosnak és jónak/egészségesnek mondható? Sajnos mostmár ezt se tudom nagyon megítélni?

Figyelt kérdés

reggeli: 1pohár danone kefír(140grammos) 2kis mandarin, 1 narancs és 1dl zabpehely fahéjjal kásának felfőzve(3dl vízzel volt főzve)

majd 12fél 1 felé ettem sült tököt(egy jó nagy csónakot biztos volt 60-70dkg, még jó melegen, nagyon jól esett

majd ebdére úgy 2 felé ettem egy tál savanyúkáposztát (olyan 20kdg kb) pár szelet kígyóubit, és kb 30dkg párolt csirkemellfilét egy fél fej párolt hagymával és 2 db abonettel

vacsorára fél 6 felé ettem 2 nagyobb klementint, 1 kis mandarint, 2 kisebb almát, pár kiskanál fahéjjal és 250gramm zsírszegény tehéntúróval

ez milyen étkezés volt szerintetek

168cm 42-40kilos 22éves nő

köszönöm


2011. dec. 17. 20:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Szerintem te még mindig fogyózol, legalábbis tudat alatt...

Egy igazi értelmes ételt nem írtál...

A fahéjt nagyon szereted? Ennyi azért nem kellne, mert gyomorizgató hatása is van...ezt kevesen tudják.

Te fogyóztál anno?

2011. dec. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ennyi zöldség-gyümölcs egy napra még egy nyuszinak is sok. Aki hízni akar, az egyen szénhidrátot = kenyér, tészta, süti, rizs stb. fehérjéket = vöröshúsok, (pörköltnek, rántva stb).

Kezdd azzal, hogy legalább az ebédet legyen tisztességes főtt étel: leves, második körettel, mellé lehet (kell) valami sali, vagy befőtt. De a főtt ételre a szervezetnek szüksége van!

2011. dec. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha ennél, mert kórosan sovány vagy!


Ba.zki, ha hízózni akarsz, ne ezt egyél, hanem:

R. bögre kakaó, kenyér vaj, sajt, szalámi, zöld

T. marék mag, zsíros joghurt, banán, aszalt gyümölcs vagy-vagy

E. tartalmas leves (pl. gulyás), sült hús rizzsel

U. banán, aszalt gyümölcs, olajos mag, krémtúró, esetleg 1-2 szelet süti

V. szendvics, v sült hús rizzsel, rántotta, tükörtojás, ilyesmi

Utóv. bögre mézes tej/kakaó, pár szem keksz...

2011. dec. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

De a kórházakban ezt adják:

R. bögre folyadék, 2-3 nagy szelet kenyér feltéttel

T. nagy bögre turmix

E. leves, kiadós második

U. nagy bögre tejbegríz,

V. 2-3 szelet kenyér feltéttel

Lefekvés előtt még egy bögre turmix v kakaó


Mind-mind rendes felnőtt adagok.


Ezt azért írom, h szoktasd magad a gondolathoz, mert hamarosan ott kötsz ki - ha nem kezdesz el enni.


Baromi nehéz, de ez van.


Én 168/47 vagyok, és a mai kajám:

R. bögre tejeskv, vajas-sonkás kenyér

E. parileves, 3 derelye porcukorral

U. mandarin, egy ferrero rocher

V. 125 g pizzás-sajtos csiga kecsöppel

UV. bögre tej, meg még vmi édesség, v keksz

ÉS ez is baromi kevés egy hízókúrához. Jó, ma nem volt fehérje, de istenkém, így jött ki, általában hús szokott lenni.

2011. dec. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Folytatva az utolsó által írtakat:

Jobb, ha tudod, amit a kórházban adnak, az "nem hízókúra", az egészségesen táplálkozó emberek odabent mindig éheznek, és a család nem győzi hordani (ha a betegség jellege megengedi) a normális, tápláló kajákat.

2011. dec. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Persze, egy normálisan kajálónak nem elég, mait a kh-ban adnak, de aki napi 1-2 almán él, v csipeget, annak rohadt sok.


Én ma pl. egy szelet kenyér-tejeskv kombó miatt fetrengtem a gyomorgörcstől. A 12 éves öcsém többet eszik, és semmi baja, én meg már ennyitől rosszul vagyok.

2011. dec. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Elég baj ez neked Kedves Utolsó válaszoló, és Kedves Kérdező!
2011. dec. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

hát én még ezt is soknak éreztem, úgy látszik velem van a baj...

2011. dec. 20. 22:18
 9/21 anonim ***** válasza:

Kb 15 kg mínuszban vagy (és még akkor is a normál alsó határán lennél.)

Az étrended egy diétázónak pl teljesen jó, de ha hízni akarsz, nem ilyeneket kéne enned.

Egyébként anorexiás vagy/voltál, vagy volt valami étkezézi problémád? (Csak mert írtad, hogy túlzásba estél, emiatt kérdem, és a kérdésedből ítélve sem olyannak tűnsz, aki genetikailag ilyen sovány)

2011. dec. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Ádám123456 válasza:
Én fogyni akarok de nm megy és szerintem hízni nagyon könnyű .Egyél amit szeretsz és amikor már úgy érzed nm bírod akor is még egy pár falatott egyél.Ne mozogj lustálkodj! És lesz hatás de ha te tudsz valami hatásos diétát akkor meg köszönném ha írnál nekem.
2011. dec. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!