Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 nutellas kenyer?

2 nutellas kenyer?

Figyelt kérdés

Elore leszogezem, hogy nem vagyok nagy fogyokuran csak 2-3 kilot szeretnek ledobni. Szoval altalaban heti 2x van fociedzesem 1x 1 orat eliptikus trenerezek 1 orat roplabdazom es altalaban fel orat setalok suliba es felorat haza. Ennyit a heti mozgasrol.

A lenyeg hogy reggelire megettem teljesen cukormentes muzlit szojattejjel delelott 2 mandarint, ebedre egy tal levest 2 kis furt szolot vacsorara pedig salatat sajttal plusz egy joghurtot es meg 2 mandarint. Modt pedig estere viszont megkivantam a nutellas kenyeret es megettem 2 szeletet belole. Tudom, hogy hiba volt, de a kerdes, hogy ezzel leallitottam e a fogyast, vagy az is jo ha csak szinten tartok, csak hizni nem akarok tobbet... az a 2-3 kilo belefer..


2011. dec. 12. 22:26
 1/7 A kérdező kommentje:
jah es 178/65 L
2011. dec. 12. 22:31
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi baj!:)
2011. dec. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá:) Attól a 2 szelet nutellás kenyértől semmi bajod nem lesz, meghízni sem ennyitől fogsz. Az ember nem vonhat meg magától mindig mindent, és mértékkel mindenféle finomság belefér az ember étrendjébe/életébe.
2011. dec. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nAH ÉN MEG AZ EGYIK ESTE BEVÁGTAM EGY EGÉSZ 28cm pizzát rá egy tejszínhabos nutellás óriáspalacsintát. És nem lett semmi,reggel még kevesebb is volt a súlyom mint általában,pedig már nem is akarok fogyni.
2011. dec. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat, ezzel most megnyugtattatok:) Egesz nap ezen gorcsoltem :S
2011. dec. 13. 13:49
 6/7 anonim ***** válasza:
nem baj. :) 65 éves vagy??!! :D
2011. dec. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
még a legdurvább tesépítők is, akiknek a szálkásság a mindene, még ők is beiktatnak heti egy csaló napot, amikor szemét kaját ehetnek, különben nem bírnának a vágyaikkal
2011. dec. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!