Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sok volt már korán reggel a...

Sok volt már korán reggel a nutellás kenyér?

Figyelt kérdés

Hízókúrán vagyok.


Azért kérdeztem,így,hogy sok volt-e mert én reggel ilyen korán még nem szoktam enni ilyen étvággyal....Mindig csak olyan 10 óra fele... és ez meg fél 9-kor volt de már 8-kor is éreztem,hogy korog a gyomrom...aztán..irány keresgélni az édességet...nem nagyon volt itthon most ezért benyitottam a hűtőbe.. és ott volt a nutella,na gyorsan megkentem 2 szeletet jó vastagon nutellával és meg is ettem nagyon jó étvággyal...Szerintetek ez mitől lehet,hogy ilyen korán ennyire nagyon megkívántam az édességet és éhes is voltam??


2011. szept. 14. 08:47
 1/4 A kérdező kommentje:
És az nem baj,ha most nekiállok egy kb. 5 perces aerobicos tornának?? :)
2011. szept. 14. 08:49
 2/4 bix ***** válasza:
mert alacsony a vércukrod reggel és nem tolerálod jól. ha hízni akarsz (zsírt?) akkor meg nem mindegy? egy vödör nutellát is betolhatsz
2011. szept. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha hízni akarsz akkor miért kérdezed hogy sok volt e?

Gondolkozzálmár ember!

Ha zsírt akarsz felszedni akkor kevés volt. Ha izmot akkor sok és vacak!

2011. szept. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha zsírt szeretnél felszedni, akkor REMEK. :)

izomnövelésnél is ehetsz édességet, de mértékkel. Ezt biztos ledolgozod a nap folyamán -> mert reggel etted, szal tuti felhasználod energiaként. Ha mondjuk este 9kor etted volna, nagy valószínűséggel nem használnád fel energiának -> lehet zsírként elraktározná a szervezeted. ha izmot akarsz felszedni, akkor tudod mi az étrend úgyis (gondolom étrended van, sok fehérjével együtt) és mivel lemozgod a reggelit + eszel fehérjét ebédre és vacsira is, menni fog az izomfelszedés.


Éhes azért lehettél:

- most kezdődött suli, és korábban kelsz -> korábban leszel éhes. Nyáron ha 9-kor keltél mondjuk lehet csak 11-re éheztél meg.

- a suli miatt több energia kell, és kívánja a tested az édeset.

- lehet többet stresszelsz, ekkor az agy kajára főleg édes dolgokra vágyik. vagy egyszerűen régen ettél édeset és megkívántad. Van hogy egyik reggel édeset eszem, máskor tojást, vagy sonkás szendvicset stb, de van hogy reggel kívánom az édeset.

- megnövelted a mozgás mennyiségét -> több energia kell, ezért voltál éhes reggel.

2011. szept. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!