Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5-6kg-ot szeretnék leadni,...

5-6kg-ot szeretnék leadni, milyen diétát ajánlotok?

Figyelt kérdés

158cm vagyok és 60kg. 55kg-ra szeretnék lefogyni, annál kevesebb nem nagyon szeretnék lenni, amikor 55kg voltam, akkor úgy jól éreztem magam. Most érzem, hogy egy picit fogyhatnék, de igazából nem is a súly a lényeg, hanem a centik. Kicsit karcsúsodni szeretnék, egy számmal kisebb ruhát szeretnék hordani. Most olyan 40-42-es a méretem és 38-ast szeretnék hordani.

Valami változatos betartható étrend kellene, egy kis testmozgással, amit otthon is végezhetek egy 16 hónapos gyermek mellett.


2011. dec. 9. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs már itt csilliárd kérdés ugyanerről a témáról, akkor egy sem. Már nagyon unalmas mindig ugyanazt elmondani, hogy több zöldség, gyümölcs, kevesebb cukros étel és max sovány hús. Elég sok változatos kaját lehet ezekből csinálni, nem akarod hogy a szádba is rágjam őket?

Mozgás? Csináld amit szeretsz! Nem mondhatom, hogy menj el gyephokizni, ha nem szeretsz gyephokizni, viszont jobban szeretsz tornázni.

2011. dec. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tény és való, hogy tonnányi anyag olvasható itt erről, amit te is kérdezel.

A diéta egy életen keresztül NEM tartható, ebből is következik, hogy vagy életmódot váltasz, vagy diéta diétát fog követni életed során és pszichésen kikészülsz.

Az életmódváltásnak az a nagyszerűsége, hogy nem foszt meg semmitől (persze, cukor, finomlisztes dolgokat nem ideértve), és olyan finomakat főzhetsz ehetsz, ami egészséges. (ugye, a sültkrumli pl. nem az...de nem kell lemondanod róla).

A fő hangsúly a mértékletességen, változatosságon van.

Enélkül hiába tornázol, szélmalomharcot vívsz....


Étrendet az életmódváltásnál nem lehet adni, mert nincs:)

Napi 5x-i kis étkezés az fontos. Mellé elég folyadék napi 2 liter legyen meg, télen azért nekem sem megy le 3 liter, pedig okosék azt mondják kellne..:)))

Változatos legyen ez a fő. Zöldség, husi, gyümi, hal, gabonafélék, tojás, saláták..... állíts össze egy menüt. Ha nem vagy biztos a dolgodban hogy jó-e, akkor itt még mindig megkérdezheted, szívesen segítenek neked.


Otthoni testmozgásra vegyél, vagy tölts le egy torna dvd-t. (Rubint Rékát én személy szerint nem ajánlom, mert nem kíméli sokszor az izületeket, ami nagy kincs.)

2011. dec. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én 163 cm-el indultam 68 kilóról, és most 165 cm vagyok, és 3 hónap alatt leadtam 8 kilót.

Én naponta 1-2 órát ha megtehettem mozogtam. 5 után nem ettem csak ittam, vagy gyümölcsöt. De nem banánt, hanem almát. Ebéd elött almaecet.

[link]

Ezt 2 hete csináltam meg, de ezzel csak akkor fog lemenni kiló, ha van felesleg. 4 kilót ír. Ismerősömnek lement annyi, nekem pl csak 2 kiló.

Először fejben dőntsd el. Akkor menni fog!!

Meg még 1 tipp. Tüzz ki magad elé egy célt. Én nekem sok volt :D Legalább 5:)

Sok sikert hozzá!

Remélem segítettem!

2011. dec. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!