Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10kg szeretnék leadni 1 hónap...

10kg szeretnék leadni 1 hónap alatt Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

10kg szeretnék leadni 1hónap alatt lehetséges ez?Ha kell kint a hóban(latyakban) futok vagy akármi.Elég hajlékony lány vagyok odabent kevés a hely kondiba nem nagyon járhatok mert kicsi vok hozzá és otthon van egy szobabicajunk de az nekem nagyon nehéz:S

12/L


2011. jan. 8. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
12 évesen 1 honap alatt 10 kilo minuszhoz csak gratulálni tudok. elvesztek a babáid, vagy mi?
2011. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Egy darab madzaggal jó szorosan kösd el a jobb lábad comb tőnél.Amikor már érzéketlen és viszonylag elhalt,akkor levághatod.

1 láb kb 12-15 kiló és meg is vagy.

2011. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

mar csak azert se csinald meg azt amit az utolso mondott, mert aztan minden 12 eves kovetni fog teged ! valami kis hulye baratnod mondhatta h 1 honap alatt 10kg lehet fogyni, mert hallotta tv-ben, te meg bedolsz.

minthogy ilyen hulyesegeket irnal, elmennel futni, visszavennel a csokibol es kolabol es nyaron minden rendben. amugy remelem nem 35 kg vagy :D

2011. jan. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy hónap alatt max. 4 kilót szabad fogyni, ha többet fogysz, akkor az izmaid sorvadnak a helytelen táplálkozás miatt. Ha az izmaid sorvadnak, ugyan kevesebbet fogsz nyomni, de utána könnyebben fogsz meghízni, gyengébb leszel, könnyebben elkapsz majd betegségeket, és a végén több kiló leszel, mint amennyi most vagy.
2011. jan. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1 hónap alatt senki nem fogy 10kg (aki egészséges)

12 évesen meg...

2011. jan. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Köszi éppen ettem kedves 2. válaszoló!;D

Amúgy ez képtelenség, hetente maximum 1 kg-ot lehet leadni egészségesen. Tehát 4 kg-ot le tudsz adni 1 hónap alatt, de ahhoz sportolnod is kell.

2011. jan. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Normál körülmények között, normális edzés, normális, egészséges táplálkozás mellett is a testsúlyodnak az 5%-át tudod leadni...


Nem ajánlom a szénhidrát megvonásos módszert, mert ahogyan azt egy korábbi hozzászóló is írta...ha nem táplálkozol normálisan, nem viszel be elegendő szénhidrátot a szervezetedbe, akkor azt a szervezeted úgy fogja kompenzálni, hogy az izmokból fogja a fehérjéket kivonni, ergo izomsorvadásod lesz!


Ez baromira nem játék...

Ha fogyni akarsz, légy KITARTÓ!

Bőven elég az is, ha betartod azt, hogy reggel eszel inkább több szénhidrátot, ebédre már kevesebbet, vacsorára meg még kevesebbet...meg este 6 után ne nagyon egyél! Igyál sok folyadékot! Sok zöldség meg gyümölcs!

Na és persze MOZGÁS! Egyébként köztudott, hogy a mozgástól nem éppen fogy az ember, sokkal inkább formálódik. Egyébkén belegondoltál abba, hogy néznél ki mínusz 10 kg-val?:O lógna mindenhol rajtad a bőr...nem szép látvány...

Viszont ha elkezdesz rendszeresen sportolni, akkor nem árt enni még este is...mármint ha pl este 7kor mész el futni, akkor azért még egyél 18 körül, mert különben összeesel...


Én a futást ajánlom...ingyen van, nem kellenek eszközök, akkor mész, amikor akarsz...

Én is pont ma voltam...^^


egyébként hány kg vagy, meg hány cm?

2011. jan. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

ha nem eszel egyáltalán semmit talán.(még nem probáltam.;))

de annak meg semmi értelme,mert utána 2x annyit szedsz fel,mert a szervezeted(félve attol h lesz még egy ien kaja nélküli időszak)duplán raktároz.szoval ha ennyit akarsz fogyni ahoz több idő kell.

2011. jan. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
már csak azért is nem érdemes ilyen rövid idő alatt ennyit fogyni, mert akkor valószínűleg tényleg koplalsz, ami ahhoz vezet, hogy utána még többet eszel, vagyis még jobban meghízol:( a legegészségesebb a táplálékpiramis szerinti étkezés, régi, jól bevált módszer:) gyorsabb az eredmény ha a cukrokat teljesen mellőzöd.
2011. jan. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!