Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egész nap csak ül az ember...

Ha egész nap csak ül az ember egy helyben akkor is éget kcal-t? És ha igen akkor mennyit?

Figyelt kérdés
Csak puszta kiváncsiság.Ha az én 14-éves 170cm-eres 64kg-s testemmel csak ülnék egész nap akkor is égetnék kcal-t?Mennyit?
2009. máj. 15. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Hát tegyük fel ha életben vagy és dobog a szíved, lélegzel, akkor igen, égetsz bizonyos kalóriamennyiséget. 64 kg-al hogyan lehetnek eresek az izmaid?
2009. máj. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, azért étkeznél közben. Ha pedig étkezel, az emésztéshez is kalóriára van szükség. Az emésztésen kívül a szellemi munka /pld. a gondolkodás is!/ éget kalóriákat. Sőt: még az alvás is. /reggel mindig kicsit kevesebb az ember súlya, mint este/ Nem tudom kifejezhető-e ez mennyiségben, de az biztos, hogy kalóriákat akkor is égetsz, ha az égvilágon semmit nem csinálsz.
2009. máj. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1.-nem értem... ha arra az eresre gondolsz az akkor ugy van ot hogy "170cm-eres" százhetvencetiméteres.Amugy az izmaim 64 kg val is lehetnének eresek.nem kell ahhoz 50 kg-nak lenni mivel az izom tudtommal nehezebb mint a zsír és a testfelépitéstöl is függ az egész...
2009. máj. 15. 17:59
 4/4 anonim ***** válasza:
50 és 120 kilósan is lehet valaki eres, tökmindegy. Egyébként "cm-es" a helyes. A lényeg, hogy égetsz kalóriákat már azzal, hogy élsz, de zsírt nem fogsz veszteni az egy helyben üléstől.
2009. máj. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!