Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnek leadni hét...

Hogyan tudnek leadni hét kilót leadni az eskuvomig?

Figyelt kérdés
Most 62vagyok és szeretnek 55-57lenni. Nagyon nehezen adok le pár kg-ot is. Most reggel,este csak turmixot iszom. Sokat dolgozom és időm edzeni nincs.
2011. dec. 6. 09:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha már ezt leírtad.

a gyümölcsök tele vannak cukorral. ami tök jó, csak nem biztos hogy akkor is, amikor éppen zsírt adna le az ember.

1 húsos étkezés. ezzel mindent megadsz a testednek egészség terén? mert egészség nélkül fogyni.. elég kényes téma.

2011. dec. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem feherjeturmixot iszom, Tudom,hogy a gyümölcsbe is van cukor, de gyumolcs és zoldseg nelkul legyengul a szervezet.A munkabol hazaérve en is lejarom a labam A sok szaladgalastol,de ezen kivul edzeni nincs Idom.
2011. dec. 6. 11:20
 13/18 anonim ***** válasza:

baromi sok gyümölcsöt meg kéne enni ahhoz, hogy igazán fitt maradjon a szervezet. nem hülyeségek bizonyos vitamin kiegészítők.

ha az elmúlt 20 évben kevesebb mint felére csökkent a gyümölcsök átlagos vitamin tartalma (kevesebb mint fele, lehet hogy 1/5-ödére, én most általánosítok, lehet rosszabb a helyzet mint ahogy írom) akkor gyakorlatilag egész nap növényeken kéne élni, csak bizonyos vitaminok bevitele miatt. mindenképpen ajánlott megválasztani néhány jó vitamin készítményt, és nem kizárólag a zöldségekre/gyümölcsökre alapozni.

2011. dec. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

".mivel az izomépítéshez van, s ha nem mozogsz előtte, simán bőséges vacsinak fog számítani, annyira pedig nem finom, viszont hatásra kb. olyan, mint egy hamburger"


looooool ez az év hülyesége :D:D:D:D


1. nem izomépítéshez van. megnézném, hogy lesz valakin több izom, ha kalóriadeficitben van

2. mihez képest bőséges vacsi? ha egy adagot vízben oldasz fel, az 150 kcal. ráadásul színtiszta fehérje, ami nem épül be zsírba, ha kcaldeficit van (ellentétben a cukorral, ami a gyümiturmixban van). ha egész nap zabál a kérdező, akkor nem emiatt fog elhízni, ha pedig diétázik, ennél jobb vacsit nem is tudna kitalálni. csak 150kcal, és teljesen cukormentes, plusz jól lehet vele lakni.

4. nem finom? mondd, itál már olyat valaha is? ha igen, akkor jó sz.r helyről rendelhetted, mert az enyémnek konkrétan olyan az íze, mint a mekis epershake-nek. vagy csak osztod az észt minden alap nélkül?

5. olyan, mint a hamburger? lássuk mi van a hamburgerben: rohadtsok szénhidrát (hizlal), még több zsír(koleszterin), pár cuki térfogatnövelő/színezék/ízfokozó (Ebetűs szarok megvannak?), és két fonnyadt salátalevél. mi van a fehérjeporban? ööö fehérje? tényleg igazad van, baromira ugyanaz!

6. ne vacsorázz, ez aztán tényleg az egészséges életmód netovábbja! Koplaltassuk már a szervezetünket 10-14 órán át, ha eddig nem vesztettünk elég izmot. Milyen izmot? Hát nem azt, amit a fehérjeturmixszal hoztál össze (ja, kérem, ilyen egyszerű testépítőnek lenni? szólhattál volna, és akkor nem vágom szét magamat heti 3x a konditeremben), hanem vázizmok, szívizom, ismerős valami biológia óráról?

Megmondom, mi leszel, ha izmot vesztesz, zsírt pedig csak minimálisat: telesz.rt zokni. Egészségedre, lötyögtesd magad boldogan :)


Kérdező: ld. 5. komment.

2011. dec. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Jol beszelsz utolso valadzolo.En turmixomat ugy csinalom reggel,este,hogy gyomolcsok,viz,egy kanal méz

ebéd meg salata grill hússal

2011. dec. 6. 19:01
 16/18 anonim ***** válasza:

10:11 nek

Nekem ne mond hogy ha te ledolgozod a napot és hazaérsz 9 re akkor még el tudsz menni futni. Akkor ki fog otthon elmosogatni vagy főzni? Vagy ne is gondoljon a párjára ? Vele mikor legyen? Ja és megnézem azt a nőt is aki csak úgy este 9 és 10 körül mer egyedül futkosni.

2011. dec. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

2 nagy konyhakéssel már nem annyira veszélyes. csak fel kell készülni, hogy ha valaki nagyon gyanús, akkor 1. elkerülöd, 2 ha követ akkor egyszerre mindkét pengét belemártod. ez most nem is az edzéshez, egyáltalán az élethez egy túlélőtipp. helyszínt mindég elhagyjuk.


na, ha Te 9-kor érsz haza, akkor csak tud más is mosogatni otthon.. aki korábban hazaér. másik, persze jó edzés fél óra intenzív, vagy egy óra lazább futás, de lehet edzeni egész nap többször ismételt pár perces erőedzésekkel is.

ezekkel valamilyen szinten folyton aktívabb szinten lesz tartva az izomzat, így 24 órán át magasabb energifelhasználása lehet.

megfelelő étkezési szokásokkal együtt megfelelő lehet. ha ennyire nincs időd.

Aczél.

2011. dec. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"nem hiszem, hogy 9kor lemész futni". tudom, hogy nem nekem szólt, de megjegyzem, hogy de igen, lemegyek. a barátom megérti, támogat, azaz vagy velem jön futni, és utána együtt készítünk vacsit (neki :D, az enyém turmix, azon nem sok készítenivaló van), vagy ő elmosogat/rendet rak, amíg készítem a vacsoráját.

mindent meg lehet oldani. ne menjünk most bele, de csak érintőlegesen megjegyzem, hogy ha valaki 9re esik haza, és a párja arra nem képes, hogy addig elmosogasson, akkor no comment... mi lesz majd, ha jönnek a gyerekek, és már nem lesztek Gyesen? Ti fogtok dolgozni, gyereket nevelni, takarítani, főzni, és persze a szülési utáni kilókat leadni egyszerre? ez így nem megy, el kéne már felejteni, hogy a nőnek kell mindent csinálnia... egy jó kapcsolatban szerintem nem kérdés, hogy a párom elmosogat helyettem, ha azt látja, hogy a fejem a vacsoraasztalon koppan a fáradtságtól.


szóval a lényeg, hogy mindent meg lehet oldani. kompromisszumot kell kötni magatokkal, a párotokkal, enélkül tényleg nem megy. de ha akartok valamit, azért tenni kell. persze lehet csodát várni, aztán meg csalódni, hogy mégse következett be. meg lehet heti 10-20 kérdést kiírni itt, hogy "hogyan fogyjak le?" meg "miért nem fogyok?", és az a baj, hogy ezek az illetők pontosan tudják a választ, de mégis képtelenek úgy cselekedni...

nem személyeskedés, általánosságban mondtam, mert csomószor tapasztaltam már ilyet a "visszajáró vendégeknél". ez szánalmas, és szerintem inkább azért kell küzdeni, hogy jó alakunk legyen, nem azért, hogy minél többen elhiggyék a kifogásainkat.

2011. dec. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!