Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel tudnék lefogyni?

Mivel tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves lány vagyok, és a nyáron felcsúszott 10kg plusz, ami nagyon zavar. Így vagyok 62-63kg, de ez szerintem nagyon meglátszódik. Szeretnék leadni 10kg-ot, csak nem találom a megfelelő módszert. Az a helyzet, hogy edzeni eljárni (mármint terembe vagy pl. zumbára) nincs időm, futni meg már sötét, késő és hideg van mire hazaérek iskolából. Kb. minden nap 5 körül érek haza, így az ebédet is az iskolában oldom meg. Tudnátok ajánlani valami olyan étrendet amit betudnék tartani, vagy reggel előre elkészíteném és úgy vinném ebédre. Illetve olyan mozgást amit itthon is tudok végezni?

Köszönöm a segítséget!


2011. nov. 30. 17:29
 1/1 anonim ***** válasza:

vegyél torna DVD-ket, Cindy Crawford vagy Béres Alexandra.

kajára annyit tudok mondani, hogy napi kb. 1300 kcalt egyél meg, sok fehérjével, fehér hússal, hallal, gyümölccsel, zöldséggel, kevés szénhidráttal.

minta:

reggeli - tk. kenyér felvágottal, light sajttal, paradicsommal, paprikával VAGY tejben zabkása VAGY natúr joghurt gyümölccsel

tízórai - gyümölcs vagy natúr joghurt vagy túró

ebéd - hal vagy csirkemell zöldségkörettel vagy barna rizzsel. esetleg zöldségtál. én sokszor pl sütőtököt eszem ebédre. ma csirkemell volt zöldbabbal

uzsi - valami fehérje, tojás, sovány túró, felvágott, sajt, natúr joghurt, ilyenek

vacsora - hasonló, mint az uzsi


tehát este már ne egyél ch-t, azt inkább reggel, míg lefekvés előtt mehet a fehérje. úgy csináld, hogy sportolás előtt egyél szénhidrátot, utána fehérjét. igyál meg napi legalább 2 liter vizet. kerüld az édességet, fehér lisztet, tejfölt, banánt, krumplit, olajat, zsíros dolgokat, vörös húst, fehér rizst, fehér lisztes pékárukat, tésztát, magokat, rántásos ill. habarásos ételeket. ilyeneket egy héten max. 1x engedj meg magadnak, akkor is számold hozzá a napi kcal beviteledhez, ehhez alakítsd a többi étkezést én olyannyira elszoktam az édességtől, hogy kb. 2havonta jut eszembe valami kis csokit bekapni.

2011. nov. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!