Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnek leadni hét...

Hogyan tudnek leadni hét kilót leadni az eskuvomig?

Figyelt kérdés
Most 62vagyok és szeretnek 55-57lenni. Nagyon nehezen adok le pár kg-ot is. Most reggel,este csak turmixot iszom. Sokat dolgozom és időm edzeni nincs.
2011. dec. 6. 09:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

A szex is mozgásnak számít, egész komoly teljesítményeket el lehet érni, ha nincs időd másféle mozgásra, mert anélkül nem megy....

Nem kell lepedőakrobatának lenni, és a káma szutrát sem kell kívülről fújni....


Viccet félretéve, mozgás nélkül nem fog menni.

2011. dec. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
163cm vagyok. A napi sex megvan.Ugralokotelezni is szoktsm. Emelett asok munka melett nem tudom hogyan mozogjak.
2011. dec. 6. 09:50
 3/18 anonim ***** válasza:
evésre kell figyelni. és mivel gondolom nem beteg akarsz lenni az esküvődön, ezért csak ésszel.
2011. dec. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

" időm edzeni nincs" Mi az hogy nincs?


Ha 9 kor érsz haza akkor is menj el egy fél órát futni plusz ne egyél. Le akarsz fogyni hamar azért tenni kell. Nem a karosszékben ülni és a turmixot szürcsölni....

2011. dec. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

attól függ, mikor lesz az esküvőd. ha kb. 2 hónap múlva, akkor simán van esélyed, de oda kell tenned magad rendesen, ami azt jelenti, hogy karácsonyra nem falhatod fel a fél vacsoraasztalt :) se szaloncukor, se mikuláscsoki, se szilveszteri sárgaföldigivás.

Kajára kell odafigyelni, nem tudom, milyen turmixot iszol, ha fehérje az jó, ha ilyen "banánturmix" vagy hasonló, akkor ne szórakozz, hanem dobd el, és estére keress valami fehérjeforrást (hús, túró, tojás).

Mindenkinek arra van ideje, amire szakít, persze a munka az első, és ez esetben a szabadidődből kell áldoznod arra, hogy kicsit mozogj. Fuss a házatok körül fél órát 2naponta, és ennyi elég is szerintem, és azt nem mondhatod, hogy fél órád sincs egész nap.

2011. dec. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Egyél normálisan (reggel és este is) - ez alap.

A mozgás alól meg ne keress kifogást. Ennyi. Másképp nem fog menni. Azért adod le nehezen, mert nem jól csinálod.

Igaz, hogy a szex fogyaszt, de kb. 1 év alatt lehet vele 2 kilót leadni, ha naponta csinálod és te vagy az aktívabb fél, úgyhogy szerintem ne erre várj. :)

2011. dec. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Antimod ***** válasza:

Életmódváltás: hagyd el a cukrokat, finomított lisztből készült ételeket! Utánajárást igényel, az biztos, de anyagilag nem dönt romba, nem sokkal drágább az ilyesmi, mint a közönséges ételek. Persze van, amiről le kell mondani.

A menyasszonyom ezt csinálja, és folyamatosan fogy, pedig neki sincs ideje edzeni, csak nagyon ritkán.

2011. dec. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szeretem az ilyen beszólásokat, hogy "mi az, hogy nincs időd mozogni"?!... szerintem ezt mindenki meg tudja ítélni maga...


Személy szerint én minden nap készülök kicsit aerobikozni, de este az egész napos szaladgálástól(mind munkában,mind 4 után) már mindkét talpam fáj, s el nem tudom képzelni még az ugribugrizást...


Esküvőm előtt én is fogyóztam, valóban a bevitt kalóriák számítanak, s amit nem eszünk meg az nem hízlal elven minél több vacsorát próbáltam kihagyni.

Nem vagyok benne biztos, hogy ha nem mozogsz, akkor jót tesz a fehérje turmix..mivel az izomépítéshez van, s ha nem mozogsz előtte, simán bőséges vacsinak fog számítani, annyira pedig nem finom, viszont hatásra kb. olyan, mint egy hamburger (ha nem mozogsz!)


Ami a legegyszerűbb: ne vacsorázz. kalória számolgatás ide vagy oda, nagyanyáink is tudják józan paraszt ésszel, hogy aki nem vacsizik, az fogyni fog..

2011. dec. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Minden nap ötkor kelek tizre érek haza, heti két nap szabad,akkor tornazok. Cukrokat,csokikat nem Eszem. Reggel,este gyumolcdturmix,ebéd saláta csirkevel.Az eskuvom julisban lesz.
2011. dec. 6. 11:10
 10/18 anonim ***** válasza:

Utolsó! nyilván jó szándékkal írtál, de teljesen laikus a megközelítés.

1.aki nem vacsorázik, az is hízhat.

2. fehérje NEM izomépítéshez kell, hanem az élethez, a fehérje turmixban fehérje van.

3. egészség miatt eszik az ember este, plusz ha természet ellenesen táplálkozik valaki, lehet hogy fogyni fog, de a zsírja megmaradhat. ennyit az este nemevésről. alpgondolatnak jó, hogy amit nem eszünk meg az nem hizlal, csak tovább kell gondolkodni, hogy ha nem eszünk valamit, akkor milyen energiaforrásból működik a testünk?

2011. dec. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!