Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak? 13/l

Hogy fogyjak? 13/l

Figyelt kérdés

Szóval napi 4× eszek este 6 után semmit!

Minden 2. nap futok (hosszútáv vagy sprint)

Minden nap járok a lovamhoz (le lovaglom kitakarítok alatta minden)

Minden nap végzek torna gyakorlatokat


Napi kaja rend: reggel:7:30 egy alma/mandarin

dél előtt: egy szendvics+tea

ebéd: otthoni kaja (leves+v.mi)

vacsi féle: melegszendvics pirítós vagy ilyesmi


magasságom: 163 cm

súlyom:51,4 kg :'(


olyan 47-48 kg akarok lenni help!!


2011. dec. 5. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Normális a súlyod, ha éppen nem kevés. Ha mindenképpen csontváz akarsz lenni, várj 2-3 évet, addigra lezajlanak a nagy változások a szervezetedben. Az emltett mozgások (futás, lovaglás) hasznosak.
2011. dec. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Növésben (fejlődésben) vagy! Hova akarsz fogyni? Ennél durvább már csak a párom kislánya aki 9 évesen közli, hogy ő fogyózni akar mert dagadt (holott már lassan alultáplált).
2011. dec. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

azért akarok fogyni mert nagy a hasam (és tényleg ) pocakom van :S

nem csontváz akarok lenni pfújj az undorító hanem csak kicsit soványabb. :)

2011. dec. 5. 18:11
 4/10 anonim ***** válasza:

felejtsd el. tanulj étkezésről, egyél este 6 után, és ne légy hiú.

rengeteg éved van még, edzéssel felpakolsz egy minimális izmot magadra, aztán ha nagyobb leszel egészséges étkezéssel (és a több izommal) ledolgozod a "pocakodat" és el is érted amit akartál, csak nem egyik hétről a másikra. ellenben nem leszel egy elb.aszott fogyókúra miatt beteg.


builder.hu alapismereteit olvasgathatod, fogyásmester.hu-t, ezek jó oldalak táplálkozásról, edzésről, fogyás elméletről.

2011. dec. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szertorna.. szerintetek az mennyire építi az izmokat?
2011. dec. 5. 18:44
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekd nem kell többet sportolnod!!! DE ha mégis akarsz, akkor az csak azért elygen, mert nagyon szeretnél, de a lényeg, hogy ne erőltesd, mert ennyi sport elég.

1) reggel ne egyél gyümölcsöt, mert éhgyomorra ha gyümölcsöt eszel, vagy rosszul leszel simán, vagy hányni is fogyz. Gyümölcs inkább legyen uzsonna és tízórai. Ebédre csak azt edd, amit amenzán adnak(, tudom, hogy ehetetlen, de bírd ki). Próbálj meg több zöldséget enni.

Egyél eleve többet, mert ha keveset eszel, a szervezet azt hiszi, hogy nem fogsz alég kajához jutni és elkezd raktározni(hízol).

Edzés után vagy előtt egyél, bármit, de egyél.

Reggel egyél sokat, hogy napközben jól tudj teljesíteni a suliban.(hidd el, nekem is bevált)

Szerintem ha ezeket betartod, akkor január közepén már olyan gyönyörű alakod lesz, hogy nem fogsz nyugodni a fiúktól...

Most azt hiszed, hogy ez a ygerek már megint rizsázik........( tudom, mert velem is ez volt, aztán egyszer elkezdtem betartani, és jé! lefogytam). De hidd el, hogy nem gépeltem volna ennyit, ha nem akarnám, hogy neked jó legyen.

Sok sikert!

13/L

2011. dec. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Amiket írtam, azokkal kapcsolatban az a fontos, hogy január végére nem az lesz, h ledobsz 5 kilót, aztán márciusra visszamegy. Nekem mindig is a tartós fogyás volt alényeg.
2011. dec. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem menza kajánk van hanem magunknak viszünk ezért szendvics. :) amúgy köszönöm, de jöhetnek még. :)
2011. dec. 5. 19:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóhoz hozzátenném, hogy nem muszáj magadba erőltetni azt, amit nemszeretsz, de a lényeg, hogy egyél az 5ből legalább 1x meleg ételt.
2011. dec. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

kérdésedre: azt nem fogom írni, hogy a szertornától gyönyörű izmaid lesznek rövid idő alatt, ez amúgy is étkezés kérdése részben.

viszont ha a testépítés az 1. helyen van izomépítés terén, akkor a szertorna csak pár hellyel mögötte, mert szépen lassan nagyon formás alakot adhat.

2011. dec. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!