Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A fogyizók ellensége a decembe...

A fogyizók ellensége a decemberi hónap. Ti hogyan küzditek magatokat túl rajta?

Figyelt kérdés

Ugye nemsoká karácsony,majd szilveszter,most itt a mikulás. És ezzel el is kezdődött a "kísértések" hónapja.

Akarva és akaratlanul szinte körülvesz bennünket,a szaloncukor,csoki,forraltbor,forrócsoki. Aztán a nagy karácsonyi vendégség előtt a süti és bejgli próbák, a többiről már ne is beszéljünk :)

Karácsonyi bevásárláskor is az a rengeteg finomság...szemetgyönyörködtetően kínálva... :P



pl.23éves vagyok de a szüleimtől még mindig mikulás csomagot kapok,sőt mamámék is adnak ilyenkor ezt azt, meg még a páromtól is kapok. Tudják hogy vigyázok az alakomra,de mégis azért legbelül jólesik,jó az a gyerekkori dejavu érzés :)


Ti megpróáljátok magatokat kivonni ezekből a fogyókúra vagy diéta miatt?

Én őszintén szólva számítok egy 5-6kg pluszra :/ Viszont megpróbálok mindent élvezni,amit csak lehet,majdnem egész évben diétáztam,keményen sportoltam.Ennyit én most megengedek magamnak. Január-februárba pedig simán le tudom majd adni azt a 6 kgt.

Ti hogy vagytok ezzel?Ellenáltok majd a kísértésnek vagy ti is engedtek magatoknak?


2011. dec. 5. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor annyi minden van, hogy nem tudok ellenállni nekik :D
2011. dec. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én igyekszem addig még leadni amit le tudok, aztán karácsonykor eszem. Kicsit félek, hogy majd visszaszokom a nagy adagokra, de igyekszem vigyázni. Emlékeim szerint nem egy két hetes időszaktól híztam el, úgyhogy bízom benne, hogy nem is szedek vissza mindent, amit ennyi idő alatt leadtam. Ha meg mégis, akkor majd elsejétől kicsit szigoróbb diétával állok neki újra.
2011. dec. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én összegyűjtöm mindig az édességeket és szétosztom azok között, akik örülnek neki. Nagycsaládosok, hontalanok...

A magam részéről csak olyat készítek, amit nyugodtan meghet az egész család....Kedveskedni egymásnak nem csak csokihegyekkel lehet, szerintem.

2011. dec. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
43%

Vendegsegbe menetel elott mindig egyel otthon (nem kell a vendegnek tudnia), illetve amikor megerkezel rogton igyal egy jo nagy pohar hideg vizet.

Amikor etetnek, akkor inkabb a feherjekbol valogass es "tomd" magad azokkal. Az extra szenhidrat (krumpli, teszta, toltelek, sutik) azok, amik hizlalnak es igazabol nincs is ra (nagy) szukseged. Ha mar teleetted magad feherjevel konnyebb megallni az edesseget.

Ha szereted a csokit/edesseget akkor edd nyugodtan. En mar eljutottam arra a pontra, hogy nemcsak hogy nem kivanom, de nem is szeretem oket. Nincs ra igenyem. Le lehet ezekrol is szokni, mint ahogy a cigit is le lehet tenni meg az italt.

Heti egyszer "bunos" napot tartok, amikor lemegy a pepperoni pizza vagy az indiai etterembol a joghurtos desszert, de hetkozben odafigyelek, hogy az ilyen hulladekot elkeruljem. Igy allok az unnepi "zabalasokhoz" is. Mertekkel es esszel!

2011. dec. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!