Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Földimogyoró-függő vagyok....

Földimogyoró-függő vagyok. Mivel lehetne helyettesíteni?

Figyelt kérdés
Imádom a földimogyorót, és nagyon nagy erőfeszítésbe kerül minden alkalommal elsétálni a polc mellett a közértben...általában nem is sikerül, és mindig becsúszik 1-2 zacsi...igazából a ropogtatás hiányzik, valamit ki kéne találnom helyette, mert a mogyi 600 kcal/100 g, ami elég súlyos...:-(
2011. nov. 29. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Az olajos magvak akkor kilőve, mert mindegyiknek elég magas a kalóriatartalma.

Lehet kapni bio kölesgolyókat 100 g/370 kalória de a csomagban csak 75 g van, tehát viszonylag jónak mondható nass szempontjából.

Répagolyók -tescóban lehet venni nagyon finom


Az állandó rágcsa kényszerről kellene egy kicsit lemondanod...rágjál inkább almát...az még a fogaidnak is jó.

2011. nov. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt szoktam néha venni, elég alacsony a kcal tartalma. Mondjuk nincs is túl sok egy zacskóban, de a célnak megfelel.:-)

2011. nov. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én így voltam a kesudióval,míg egy hónap alatt 4 kilót híztam. De azóta a körmömet rágom.:((
2011. nov. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket.:-) Az Abonett snacket én is szoktam néha venni, tényleg beválik sokszor a mogyi helyett! :-)
2011. nov. 30. 07:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!