Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy ha valaki...

Igaz az, hogy ha valaki fogyni akar nem szabad minden nap sportolni?

Figyelt kérdés
Reggel futok 15 percet((még csak ennyit birok)) ebből egy órát szeretnék, este tornázok 30 percet.Lehet ennyit mindennap, vagy tartsak egy nap pihenőt.
2009. máj. 13. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
A barátom már évek óta edz elég komoly szinten és ő azt tanácsolta minimum egy nap pihenőt tartsak a héten, mert az izmok fejlődéséhez szükség van a pihentetésükre is. De szerintem a reggeli futást nem kell elhagynod szerintem az a 15 perc nem sok. A brátom úgy edz, hogy egy nap edzés utána egy nap pihenő.
2009. máj. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Nem mindegy hogy testépítés vagy futás.

Egyébként 60perc tempós séta többet érne...

2009. máj. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak minden másnap csináld a mozgást, és akkor hagyod regenerálódni az izmaidat, állítólag úgy jobban megy a fogyás
2009. máj. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én viszont úgy tudom, hogy ha fogyókúra miatt tornázol, futsz, akkor lehet akár minden nap. A testépítésnél van szükség pihenőnapra, hogy az izmok regenerálódjanak.

Napi 15 perc futás szerintem nem erőlteti meg annyira az izomzatot, hogy pihentetni kelljen.

2009. máj. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Akkor csináld úgy kedves kérdező, ahogy neked jól esik,és ahogy érzed, hisz itt mindenki mást mond
2009. máj. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!