Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már 2-3 hete diétázom, de még...

Már 2-3 hete diétázom, de még nem tudtam sportolni, így is fogok fogyni?

Figyelt kérdés

nem tudom mikor tudok végre eljutni konditerembe, a szüleim állítólag a héten adnak rá pénzt, de félek, hogy így hogy nem edzek a diétával csak elrontok mindent, tehát nem fogok már fogyni ha elkezdek sportolni.


egyébként 1200-1300 kcal-os diétám van most, de ha kondizok majd meg kardiózok, akkor majd növelem, szal ebbe ne kössetek bele lécci :D kössz előre is a válaszokat.


2011. júl. 6. 08:24
 1/5 anonim válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, nekem sincs most pénzem kondibérletre és én is diétázok. Én azt találtam ki, hogy egy héten minimum kétszer elmegyek futni + kipróbáltam a youtube-os zumba videókat és nagyon jó...az a jó benne, hogy nem unom meg, 1 órát simán táncikálok.


Most el akarok kezdeni valami komolyabb edzést itthon, amíg nincs pénzem bérletre. Javaslom neked is, biztos ér valamit.

2011. júl. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Konditerem nélkül is prímán le lehet fogyni,és ráadásul megmaradna az a pénzetek is.
2011. júl. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :D azért még jöhet :D
2011. júl. 6. 08:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell konditerem, de otthon tessék edzeni vagy eljárni futni. Egyik sem kerül pénzbe, és hatásos. A neten rengeteg ingyen letölthető edzésprogram van.
2011. júl. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bix ***** válasza:

fogyni a konditerem szerintem a legrosszabb megoldás. egy normális terem 3-4 hónap alatt annyiba kerül mint egy szobabicó vagy ellipszis tréner, és az évekig használható lesz otthon...


a futás meg ingyen van, ahogy előttem is mondták, és messze az egyik leghatékonyabb ingyen végezhető mozgás fogyáshoz.

2011. júl. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!