Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg aránytalan?

Tényleg aránytalan?

Figyelt kérdés

170/63L

A méreteim: 89-68-98. Én jól érzem magam a bőrömben, de a barátnőm azt mondja a fenekem nagy. Tényleg nagyon aránytalan??


2011. nov. 23. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Miért a barátnődet photoshoppal tervezték? Miből gondolja a legtöbb lány, hogy aránytalan?? Mert a média meghü.lyít mindenkit? Mert kitalálnak egy ideállt, és lányok ezrei botoxoznak, zsírleszívnak, sanyargatják magukat...Szent ég!

Semmi baj veled, a barátnődet meg küldd el pszichológushoz.

2011. nov. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha nem raksz kepet akkor hogy allapítsuk meg h aranytalan e vagy?? adatok alapjan nem latjuk a feneked hasad combjaidat vallaidat...stb...dobj fel kepet
2011. nov. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát, egy icipicit.. de lehet hogy körte alkat vagy, szóval nagyon nincs mit változtatni rajta, ha fogynál is megmaradnának az arányok..
2011. nov. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem arányos vagy. főleg ha még a lábad is földig ér.

a barátnődet meg nyugodtan vágd orrba. nem fog szeretni, de akkor mondd meg neki, hogy én küldöm mert idióta (nem rossz értelemben).

2011. nov. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
A barátnődnek nyilván akkor tetszenél, ha keskenyebb lenne a csípőd, mint a vállad. Mint egy férfinek. Nem jönnek be neki a lányok, sajnos szembe kell néznie vele, hogy heteroszexuális. Állj mellé, támogasd mindenben, egy idő után már könnyebb lesz, ha felvállalja.
2011. nov. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, némelyiken irtó jókat nevettem is:)

Lehet, hogy valóban ilyen alkat vagyok, mert a csontommal nem tudok mit csinálni, hiába tornázok célirányosan.

Néha nem ér földig a lábam, de igyekszem:)))

Köszi Mindenkinek!!!!

Egyébként hogy kell ide képet feltölteni? bocsi, de tényleg nem tudom....

2011. nov. 24. 10:01
 7/10 anonim válasza:
Föltöltöd bármelyik képmegosztóra, és a linkjét beírod. De szerintem ne rakj föl képet magadról ide. Meg sehová se a netre.
2011. nov. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi, megszívlelem! A zöld kezecskék mentek Mindenkinek!
2011. nov. 24. 10:15
 9/10 anonim ***** válasza:
09:43 Sírok a röhögéstől:DDD
2011. nov. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Miért nem használtok neveket?
2011. nov. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!