Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A kukoricapehely mennyire hízlal?

A kukoricapehely mennyire hízlal?

Figyelt kérdés
Most konkrétan Csemege extrudált kukoricapelyhet eszek. Jobb ezt ennem, mint pl. 1 szendvicset? (fehér zsemléből) (Általában a kukoricapelyhek mennyire hízlalnak?)
2011. nov. 10. 08:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
fura. nem értem, hogy lehet "vágyni" olyan kaják után, amik brutálisan nagy mennyiségű inzulin termelést váltanak ki, amikor le is írtad, hogy mennyire jó minőségű dolgokat ehettél (azaz volt rá lehetőséged).
2011. nov. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért mert nem vagyok egy gép,amibe adagolni kellene a full vitaminos ámde szinte élvezhetetlen ételeket.

Szerintem mindenki inkább megenne egy puha fehérkenyérből készült nutellás kenyeret mint egy teljes kiőrlésű kenyeret(itt a valódi sötét színű és nehéz tk kenyérre gondolok) megkenve túróval. Kivéve max az egészségmániásokat. Én csak egy egyszerű ember vagyok és imádom a finom ételeket és szeretek enni. Ha már kalóriát viszek be akkor azt élvezzem is már,ne csak kínkeservesen rágcsikáljam el.

Ez nem azt jelenti hogy egész nap csokit falok, természetesen eszek csirkemellet,zöldséget,némi gyümölcsöt is de közel nem annyit hogy a napi étkezésem 95% tegyék ki.


Szerintem a fogyizók többsége itt bukik el, hogy azt eszi ami fullegészségesvitamin, és megvonják maguktól azt amit kívánnak,majd belerohannak a falásrohamokba,majd feladják a már úgyis mindegy alapon.

Én szerettem volna követni ezt az egészséges étrendes dolgot,de egy idő után nem ment. Ez van :/ De szerintem a legtöbben így vagyunk vele.

2011. nov. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ámen:)))
2011. nov. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

szerintem a legtöbben abszolút ellenkezőleg vannak vele, lövésük sincs róla mi számít emberi tápláléknak, és azt hiszik ha sok sz.art esznek de valami szétválasztós rendszer keretében, akkor megváltják a kis világukat.


a te rendszered egyébként élhetőnek tűnik, ugyanis tisztában vagy vele mi a normális étel, és ez biztos hogy meg is látszódik az étkezéseiden, még ha fehér kenyeret is eszel, mert azt jobban szereted.

2011. nov. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A kalórialimitet hogy tudom nézni? Mi a módja? még soha nem csináltam? :)
2011. nov. 10. 12:17
 16/16 A kérdező kommentje:
a utolsó mondat utáni kérdőjelet ne vegyétek figyelembe :D
2011. nov. 10. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!