Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A natúr kukoricapehely tejjel...

A natúr kukoricapehely tejjel hízlal? Ehetem nyugodtan?

Figyelt kérdés
Egy nap/ 2 tányér nálam a kedvező, ugyanis reggel és délután csak ezt eszem. Közben zöldség, gyümölcs és csirkemell.
2010. márc. 14. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Zabpehellyel jobban járnál. A kukoricapehelyben sok a szénhidrát.
2010. márc. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De egy kisfaluban élek, itt nincs ilyesmi. A közeli tesc_ban néztem, de nem láttam, csak a flancos és drága Nest_iket meg stb.
2010. márc. 14. 23:12
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha van penny vagy lidl a közelben a tesco környékén, akkor ott nézd meg. Én onnan szoktam venni a müzlimet. :)
2010. márc. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ott még nem is néztem, nagyon szépen köszönöm, megnézem. Te milyet szoktál venni megkérdezhetem?
2010. márc. 15. 10:22
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyébként natúr formában eszed tejjel, vagy némi gyümi ilyesmi? Mert ha jól tudom, elég ízetlen.
2010. márc. 15. 10:23
 6/12 anonim ***** válasza:
A granola gyártja vannak benne aszalt gyümölcsök úgy nagyon jó íze van akár tejjel akár joghurttal eszed. Sima zabpehely önmagában tényleg ízetlen, talán ha egy evőkanál mézet kever valaki hozzá vagy édesítőt akkor meg lehet enni, de én inkább maradok az aszalt gyümölcsös verziónál. :)
2010. márc. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 maundrel ***** válasza:
azt amelyikben aszalt gyümölcs van, ne vedd meg. tele van cukorral-bár tény hogy iszonyatosan finom, de akkor is cukros-inkább vegyél natúrt, és csinálj házi müzlit :D én úgy szoktam h egy üvegbe összekeverek natúr zabpelyhet+búzakorpát vagy zabkorpát (ezekből keveset)+ kukoricapelyhet+egy kevéske szotyi+tökmag+darált mogyoró+lenmag+ néha mazsolát :D (de abból keveset).és kész is :)
2010. márc. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én kukoricapehely-függő vagyok (csak a natúrt eszem), napi szinten fogyasztom én is, amikor fogyóztam, akkor is. Sikerült lefogyni és tartom a súlyomat. De barátnőm nem tejjel ette amikor fogyózott, hanem natúr joghurttal, állítólag úgy kevesebb a kalóriatartalma. Amúgy meg amennyi szénhidrát a kukoricapehelyben van, annyi kell is, sőt ez a napi szükségletnek csak egy részét fedezi. És inkább ebből vidd be mint mondjuk cukros, csokis dolgokból. Szóval nyugodtan fogyaszd.
2010. márc. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
tejből próbálj meg soványat inni, mert tele van cukorral meg zsírral.
2010. márc. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én kizárólag tejjel eszem. Mindig 1,5-ös tejet veszek, utálom a 2, 8-ast stb. Gusztustalanul zsíros.


Hogyan lehetne még finomabbá tenni? A magvak rossz ötlet, allergiás vagyok az olajos magvakra, piros pöttyök jönnek ki a bőrömön tőle. Mazsola oké.

2010. márc. 16. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!