Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A natúr kukoricapehely tejjel...

A natúr kukoricapehely tejjel hízlal? Ehetem nyugodtan?

Figyelt kérdés
Egy nap/ 2 tányér nálam a kedvező, ugyanis reggel és délután csak ezt eszem. Közben zöldség, gyümölcs és csirkemell.
2010. márc. 14. 22:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tele van cukorral? Amit én szoktam venni abban az összetevők a következők: mazsola, teljes kiőrlésű zabpehely és búzapehely valamint rozspehely, banánchips (banán, kókuszolaj, cukor, méz, aroma), kukoricapehely, lenmag, napraforgómag, aprított mogyoró, alma-, sárgabarack-, körte-, datolya, füge-,őszibarack-,szilvadarabok, rizsliszt. Ennyi, össz-vissz 30% gyümöcstartalom van benne, én ezt eszem most és ettem fogyókúra alatt (persze nem mértéktelenül mindig egy bizonyos mennyiséget annál többet nem), nem vettem észre, hogy hátráltatná a diétámat. Még mindig jobb, mintha 2 pizzás csigát, vagy kakaós csigát bevágnék a délelőtt során.

Kérdezőnek meg szerintem a natúr kukoricapehellyel sincs semmi gond, 1,5% tejjel reggel tökéletes. Én azért eszem müzlit, mert jobban eltelít az, a kukoricapehelytől nem lakom jól, egy-két óra múlva éhes vagyok. De ha te jóllaksz tőle nyugodtan egyed reggel, úgyis a nap folyamán "lemozogjuk". :)

2010. márc. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi.


Lehetne még egy kérdésem?


Én gyakran eszem az Activia natúr joghurtját. Ugye az ehető? Szerintem jót tesz az emésztésnek is. Jobb mint egy kakaós csiga, tény. :)

2010. márc. 20. 09:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!