Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most ebbe a száraztésztába...

Most ebbe a száraztésztába tényleg csak ennyi kcal és szénhidrát van? Akkor ebből nyugodtan megehetek ebédre 100gt is?

Figyelt kérdés

[link]


Ezek a termékek tényleg jók fogyókúrához?


2011. júl. 1. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
a sima tésztából is meglehet enni nyugodtan 100 grammot mivel az nemsok. ha meg valakinek nemfér bele a napi kalóriaszükségletébe akkor ne egye meg vagy ha megette mozogjon többet:)
2011. júl. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Na ezzel nem sokra mentem :/

100gr normál tészta igenis sok! Képzeld napi rendszerességgel mozgok,de ha már van olyan hogy tudnék spórolni a ch-n és a kalórián akkor miért ne?

2011. júl. 1. 20:02
 3/9 anonim ***** válasza:
ha ez tényleg így van akkor szerintem tök jó. most megnéztem tényleg a sima tésztában 100gramm-ban 70 gramm szénhidrát van, ebben meg csak 22. azért ez már nem elhanyagolandó különbség.
2011. júl. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ilyen tésztát hol lehet venni?
2011. júl. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Már nagyon kácsingok egy jó spagetti után,és ha ebben tényleg csak ennyi ch van ,akkor simán tolhatnék belőle egy kicsit:)

Meg néztem a palacsintaport is *.*

2011. júl. 1. 20:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Én az elsővel értek egyet. Nem kell túlzásba vinni a fogyókúrát sem, nem fogsz tőle hízni, ha rendes tésztát eszel.
2011. júl. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem meg a 'rendes' tésztától igenis hízik az ember. tökjó ez a weboldal, lementem :D megnéztem a norbis szénhidrát csökkentet tészta összetevőit :

Átlagos tápérték 100 g-ban:


Energiatartalom 1276 kJ/332 kcal


Fehérje 24,0 g


Szénhidrát 46,9 g


Zsír 5,3 g


ehhez képest ennek a wellness spagettinek az összetevői:


Tápérték 100 g termékben:

Energia: 200 kcal / 840 KJ

Fehérje: 23,0 g

Szénhidrát: 22,3 g!

Zsír: 2,1 g


engem az adatok alapján meggyőzött, szerintem tényleg jó lehet, ha az ember nem akar finomlisztes cuccot enni. köszi a tippet :)

2011. júl. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kandeláber András válasza:

Kedves Kérdező!


Amit ezen a terméken látsz, az valóban helytálló, jómagam is ezt használom. Magas rost- és fehérjetartalma révén azt hiszem önmagáért beszél a diétába való beilleszthetőség szempontjából. Ilyet korábban még én nem láttam.


Üdv.: K. András

2011. júl. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam a tésztákat. Mindenkinek bátran ajánlom mert nagyon finomak. 50g bőven elég egy adagnak,és az is csak 100kcal:) rádobok egy 100g spagetti szószt ami 80kcal, és 180 kcalból már an egy finom,laktató, alacsony kalóriás ebéd.
2011. júl. 23. 10:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!