Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akármit megeszek, hízok,...

Akármit megeszek, hízok, tehát akkor ne egyek?

Figyelt kérdés
Akármilyen diétával próbálkoztam, nem sikerült, ellenben akármit megettem, egy bizonyos pontig csak híztam, híztam (egyáltalán nem ettem sokat) aztán stagnáltam. Ha minimális kalóriát viszek be naponta, veszítek a súlyomból, tudom, hogy ez nem egészséges, de már csak ez maradt.
2011. okt. 31. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
A sportról nem esett szó... Csökkentett kalória és mozgás. Ha megadod a súlyod, nemed, korod, többet is tudok mondani.
2011. okt. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
természetesen volt sport, heti ötször egy óra futás, de igazából miután hosszú hónapok óta csináltam eredménytelenül hagytam az egészet a francba. 16 éves vagyok, 60-64kg (változó, van, hogy egy hétig alig eszek, ekkor lemegy kb 60-ra) és 163 cm
2011. okt. 31. 15:43
 3/9 anonim ***** válasza:
A pajzsmirigy-működésed rendben van?Nem normális,hogy nem fogysz a mozgás és diéta mellett...szerintem nézesd meg!
2011. okt. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

És lány, gondolom.

A napi kalóriabevitelt nagyjából 1400-1500 kalóriára lődd be. Ha emellett egy órát kocogsz hetente ötször, és mégsem fogysz, akkor tényleg fordulj orvoshoz. De szerintem így jó lesz.

2011. okt. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a diéta nem csak 2 hétig tart hanem életmód váltás kell egy életen át. bírom amikor azt mondja valaki hogy nem eszek sokat és sportolok is és mégis hízok (ilyen nincs),lehet hogy csak te hiszed azt hogy nem eszel sokat (valószínűleg kalóriában sok) és te hiszed azt hogy sokat sportolsz.
2011. okt. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem. én NEM eszek sokat. vegetáriánus vagyok és alig eszek péksüteményeket, napi háromszor akkor is keveset. tehát ha valaki, hát én tényleg nem eszek sokat. sokáig a kalóriákat is számoltam egy éven keresztül az 1500 kalóriát EGYÁLTALÁN nem haladta meg a napi bevitelem, és mégsem történt semmi.
2011. okt. 31. 18:06
 7/9 anonim ***** válasza:
tehát napi 3x eszel péksüteményt, jól értettem? na meg az hogy 1500-at nem haladta meg a kalória az nem jelenti azt hogy fogyni fogsz. nekem az alapanyagcserém 1250, én is kb 1400-1500 kalóriát eszek és nem fogyok semmit, ugyanis fogyáshoz jóval kevesebb kalória kéne nekem. ezekszerint neked is. ha meg napi 3x eszel péksüteményt akkor ne is várd hogy fogyni fogsz. ikább fehérjét kéne többet enni és a cukros kajákat meg mellőzni.
2011. nov. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
rosszul érted. napi háromszor ettem, nem péksüteményt, hanem úgy általában. péksüteményt max 1x
2011. nov. 2. 13:54
 9/9 anonim ***** válasza:
hát akkor az 1500 kalória neked súlytartáshoz elég, mint nekem is. csökkentsd a kalóriát (ez nem azt jelenti hogy ne egyél!) és sportolj többet!
2011. nov. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!